Zapisz na liście ulubionych
Stwórz nową listę zakupową

Podnośniki pneumatyczne

( ilość produktów: 5 )

Zapraszamy do zapoznania się z ofertą naszych podnośników zasilanych sprężonym powietrzem. Wszędzie tam, gdzie musisz unieść bardzo ciężką maszynę, podnośnik pneumatyczny będzie twoim niezastąpionym urządzeniem do pomocy.

Podnośniki pneumatyczne do podnoszenia maszyn

Nasze produkty polecamy w miejsca, gdzie konieczne jest podnoszenie dużych ciężarów.

Podnośniki pneumatyczne znajdą zastosowanie w warsztatach samochodowych do unoszenia pojazdów oraz gospodarstwach rolnych i innych miejscach, gdzie konieczne jest wysokie unoszenie maszyn o dużej masie. Wytrzymały podnośnik pneumatyczny jest koniecznym elementem wyposażenia m.in. w zakładach wulkanizacyjnych. Atutem naszych urządzeń jest łatwy transport, dzięki składanym elementom oraz wbudowanym kółkom.

Podnośniki pneumatyczne z wytrzymałych surowców

Nasze urządzenia wykonane są z wysokiej jakości surowców o bardzo dużej odporności, bo podnośnik musi nie tylko jednorazowo wytworzyć odpowiednią siłę, by podołać zadaniu podnoszenia ciężarów, ale działać niezawodnie przez jak najdłuższy czas. Podnośniki pneumatyczne z naszej oferty posiadają zawory bezpieczeństwa chroniące urządzenie przed uszkodzeniem, dzięki czemu przy odpowiedniej konserwacji będziesz mógł przez lata używać podnośnika z zachowaniem wszelkich norm bezpieczeństwa.

pixel