Zapisz na liście ulubionych
Stwórz nową listę zakupową

Prostowniki, ładowarki

( ilość produktów: 44 )

Prostowniki akumulatorowe to szereg urządzeń różniących się od siebie zakresem możliwości czy konkretnym przeznaczeniem. Mają one za zadanie sprawne i skuteczne naładowanie akumulatora, przede wszystkim w pojeździe mechanicznym. Odpowiednia ładowarka do akumulatora sprawdzi się w wielu różnych sytuacjach, zarówno w warsztacie, podczas prac polowych, jak i w życiu codziennym. W sklepie internetowym Tooles przygotowaliśmy kompleksową ofertę nowoczesnych ładowarek różnego typu, wśród których można znaleźć prostowniki współpracujące z akumulatorami samochodów osobowych i ciężarowych, motocykli czy łodzi. W tej kategorii prezentujemy również urządzenia do awaryjnego rozruchu i inne, najwyższej klasy przyrządy. Zapraszamy do sprawdzenia naszej oferty.

Wyróżniamy kilka głównych rodzajów prostowników, np. wysoce wydajne prostowniki impulsowe czy bardzo funkcjonalne prostowniki mikroprocesorowe (ładowarki automatyczne). Niezależnie od charakteru danego urządzenia, chcąc znaleźć właściwy prostownik, należy zapoznać się ze specyfikacją poszczególnych ładowarek, zwracając uwagę przede wszystkim na takie parametry jak wartości prądu ładowania oraz napięcia wyjściowego. W Tooles dysponujemy urządzeniami przeznaczonymi do różnych typów akumulatorów - na uwagę zasługuje np. uniwersalny prostownik mikroprocesorowy obsługujący akumulatory w szerokim zakresie napięcia.

Zachęcamy do zapoznania się z ofertą prostowników, które są dostępne w naszym sklepie elektrycznym Tooles. Posiadamy m.in. inteligentne prostowniki impulsowe 6V/12V z wyświetlaczem LCD, prostowniki z rozruchem 6V/12V pracujące nawet w bardzo niskich temperaturach czy uniwersalne, poręczne ładowarki do akumulatorów 12V/24V kwasowo-ołowiowych. Niezawodne prostowniki, np. ładowarka automatyczna 5A do wszystkich typów akumulatorów czy prostownik mikroprocesorowy 15A wyposażony w szereg zabezpieczeń - to niejedyne, co mamy do zaproponowania.

Wśród cieszących się znakomitymi opiniami urządzeń, które można u nas znaleźć, znajdują się również prostowniki umożliwiające awaryjny rozruch, nawet kilku samochodów przy jednym naładowaniu - profesjonalne urządzenie rozruchowe 1000A. Posiadamy również pojemne powerbanki, które mogą być wykorzystane m.in. jako urządzenie rozruchowe do samochodów z silnikiem benzynowym i diesli. Dokładne przeanalizowanie naszej oferty to recepta na znalezienie odpowiednich przyrządów, które będą niezawodnie służyć przez lata. Jeśli będzie potrzebna pomoc przy wyborze - chętnie udzielimy niezbędnych porad. Zapraszamy do kontaktu. 

pixel