Zapisz na liście ulubionych
Stwórz nową listę zakupową

Do kół

( ilość produktów: 15 )

Klucze do kół to jedne z najpopularniejszych narzędzi warsztatowych. Odpowiedni klucz do wymiany kół powinien znaleźć się na wyposażeniu każdego samochodu, by umożliwić sprawną wymianę koła np. w przypadku przebicia opony. Miejsca i sytuacje, w których korzysta się z klucza do kół są rozmaite - wymiana koła na poboczu drogi, prace w garażu, zmiana opon czy demontaż kół podczas wykonywanych w warsztacie napraw innych układów samochodu. Klucze do kół powinny być wysoce funkcjonalne - zapewniać szybkie i komfortowe wykręcenie bądź zamocowanie śrub, gwarantować prawidłowe osadzenie śrub, a zarazem odznaczać się trwałością, oddalającą ryzyko np. pęknięcia narzędzia podczas pracy. Uniwersalne klucze do kół wykonane z najwyższej jakości materiałów, jakie prezentujemy w tej kategorii produktowej sklepu Tooles, doskonale sprawdzą się zarówno w zakładzie wulkanizacyjnym i warsztacie, jak i w przydomowym garażu oraz w sytuacjach awaryjnych. Gorąco zachęcamy do sprawdzenia naszej oferty. 

Istnieje kilka wariantów kluczy do kół samochodowych - wśród nich wymienić można m.in. popularne klucze krzyżakowe, wyposażone w cztery nasadki, przeznaczone do śrub powszechnie stosowanych przy kołach samochodów osobowych i dostawczych, klucz krzyżak niewątpliwie powinien stale znajdować się w bagażniku. Krzyżakowe klucze do odkręcania kół do śrub 17 mm, 19 mm, 21 mm i 23 mm, które prezentujemy w ofercie Tooles, doskonale sprawdzą się w każdej sytuacji, w której będzie konieczny zarówno szybki demontaż, jak i solidne zamocowanie koła. 

Inny typ klucza do kół, jaki można znaleźć w naszym sklepie z narzędziami i akcesoriami warsztatowymi, to teleskopowy klucz do kół. Klucz tego rodzaju, znany również jako klucz do kół typu L, cechuje się m.in. wysokim komfortem stosowania - dzięki wysuwanej, regulowanej dźwigni, klucz teleskopowy wymaga użycia mniejszej siły przy wykręcaniu i mocowaniu śruby. W Tooles oferujemy m.in. klucze teleskopowe 35-51 cm wyposażone w antypoślizgową rączkę, gwarantującą, że narzędzie nie będzie wysuwało się z dłoni. Klucze teleskopowe w Tooles posiadają również specjalne blokady, powstrzymujące samoczynnie skrócenie narzędzia, a także uniwersalne nasadki - oferujemy klucze teleskopowe 17-19 mm. 

W Tooles posiadamy również szereg innych akcesoriów warsztatowych - np. zestawy solidnychprofesjonalnych łyżek montażowych, stosowanych podczas wymiany opon. Chcąc skompletować osprzęt warsztatowy czy wyposażyć swój garaż w najlepsze narzędzia, warto zapoznać się z naszym asortymentem. Chętnie udzielimy fachowej pomocy podczas kompletowania zamówienia - zapraszamy do kontaktu. 

pixel