Zapisz na liście ulubionych
Stwórz nową listę zakupową

Maszynki do strzyżenia

( ilość produktów: 6 )

Maszynka do strzyżenia zwierząt to jedno z najważniejszych akcesoriów do pielęgnacji zwierząt domowych jak kot czy pies, ale też bydła hodowlanego. Gdy nasz pupil posiada gęstą i długą sierść, dbanie o nią jest bardzo istotne. Na lato zwierzęta będą miały chłodniej, a na zimę sierść odrośnie piękna i zdrowa. Do strzyżenia zwierząt stworzone są specjalne strzyżarki, o odpowiednich mocach i ostrzach. Są również cichsze co powoduje, iż nasz zwierzak czuje się bardziej bezpiecznie. Do strzyżenia zwierząt nie należy używać maszynek stworzonych dla ludzi - jest to niebezpieczne dla zwierząt i może spowodować to zranienie pupila. Specjalna budowa maszynek dla zwierząt pozwala szybkie oraz bezproblemowe cięcie nawet grubej sierści - odpowiadają za to specjalne ostrza dedykowane i tworzone z myślą o zwierzętach

Maszynki dla zwierząt domowych, takich jak psy czy koty, zwykle mają budowę kompaktową, wręcz przypominają zwykłe maszynki do strzyżenia dla ludzi. Jednak te niezauważalne na pierwszy rzut oka różnice zwykle są w rodzaju ostrza, mocy silniczka, głośności pracy oraz umiejscowienia włącznika. Aby nie narażać naszego pupila na ból, producenci maszynek do strzyżenia zwracają szczególną uwagę aby ostrze maszynki oraz jej moc mogła poradzić sobie z każdym rodzajem włosia lub sierści. Połączenie precyzyjnie wykonanych oraz ostrych nożyc wraz z większą mocą maszynki powodują to, że każde cięcie będzie wykonane gładko i profesjonalnie. Specyficzne umiejscowienie włącznika/wyłącznika powoduje, że na nieprzewidziany ruch naszego pupila będziemy mogli szybko zareagować, aby nie zrobić zwierzakowi krzywdy. Cicha praca urządzenia pozwoli zwierzęciu na zrelaksowanie się oraz uniknięcie niechcianych ruchów spowodowanych dźwiękiem maszynki.

Maszynki dla bydła hodowlanego, np. koni czy owiec, to urządzenia wyposażone w bardzo mocne silniki, z nożycami starannie wykonanymi oraz ostrzonymi laserowo, które w większości maszynek w razie stępienia można wymienić na nowe. Takie połączenie powoduje szybkie oraz profesjonalne cięcie. Maszynki te są łatwe w obsłudze, a ich ergonomiczne wykonanie zapewnia łatwe posługiwanie się maszynką. Długie przewody wynoszące zwykle parę metrów znacząco zwiększają komfort podczas korzystania. Całość najczęściej jest dostarczana wraz z dedykowanym opakowaniem lub walizką ułatwiającą pakowanie oraz przenoszenie maszynki. Precyzyjne i niezawodne strzyżenie zwierząt takimi maszynkami sprawia, że praca jest łatwiejsza, przyjemniejsza i mniej uciążliwa.

pixel