Zapisz na liście ulubionych
Stwórz nową listę zakupową

Akcesoria i osprzęt

( ilość produktów: 202 )

Każdy posiadacz warsztatu, bądź garażu wie jak ważne jest jego dobre wyposażenie. Akcesoria i osprzęt do warsztatu to coś, co przyda się nie tylko profesjonalistom. Poza głównymi narzędziami, bardzo ważnymi elementami wyposażenia są akcesoria. Taki osprzęt - choć niepozorny - potrafi uratować w niejednej sytuacji, będąc niezastąpionym narzędziem w krytycznym momencie. Poza tym są to przedmioty, dzięki którym można zaoszczędzić czas i pieniądze, które poświęcone by były na usługi m.in. profesjonalnego mechanika. Podstawowe akcesoria warsztatowe pozwalają ich posiadaczowi samodzielnie zadbać o kondycję samochodu. Ponadto są to nieodzowne przybory potrzebne do majsterkowania i samodzielnych robót w domu czy gospodarstwie. Nie trzeba być profesjonalistą, ani zatrudniać specjalistów, wystarczy jedynie dobre zaopatrzenie.

W ofercie naszego sklepu znaleźć można rozmaity osprzęt warsztatowy. Jednym z takich akcesoriów jest magnetyczna miska warsztatowa, której proste zastosowanie i przydatność sprawdzą się w każdym warsztacie. Miska przyda się każdemu, kto naprawia, bądź majsterkuje z użyciem śrubek lub innych metalowych elementów. W misce będą bezpiecznie przechowane dzięki sile magnetycznej. Dla klientów posiadających samochody, bardzo dobrym wyborem będą najazdy samochodowe, które pozwolą użytkownikowi na lepszy dostęp do dolnej części samochodu. Warto zaznaczyć, że ze względu na szerokość najazdu, sprawdzą się one idealnie zarówno dla samochodów z wąskimi, jak i szerokimi oponami, zapewniając jednocześnie bezpieczeństwo przed stoczeniem się oraz stabilizację poprzez próg bezpieczeństwa jaki posiadają. Natomiast łożyskowa leżanka warsztatowa, którą klienci również znajdą w ofercie, pomoże komfortowo znaleźć się pod podniesionym samochodem. Dla posiadaczy samochodów przydatnymi akcesoriami będą również pistolety do pompowania kół czy czujniki parkowania, które przydadzą się, gdy te, które posiadają popsują się. Jednak jednym z najistotniejszych elementów osprzętu jest zlewarka do oleju. Każdy posiadacz samochodu wie, że stan oleju trzeba regularnie sprawdzać, a sam olej także wymieniać. Zlewarka zapewni klientom możliwość samodzielnego poradzenia sobie z problemem wymiany oleju, bez konieczności korzystania z usług profesjonalnych warsztatów samochodowych, może ona być użytkowana przez długie lata.

Akcesoria i osprzęt do warsztatu to także wyposażenie warsztatu w formie wózków oraz taboretów na kółkach, które są podstawą dobrze zaopatrzonego garażu, a przy okazji zwiększają komfort użytkowania. Dla zapewnienia bezpieczeństwa polecamy zaopatrzenie się w okulary ochronne, których kilka modeli znajduje się w naszym sklepie. Majsterkowicze w ofercie znajdą wybór rozmaitych zawleczek i przetyczek, a także takich elementów jak szybkozłączki czy podkładki. Ponadto znajdą się tam również zestawy szlifierskie do drewna oraz metalu i zestawy wierteł. 

pixel