Zapisz na liście ulubionych
Stwórz nową listę zakupową

Lampy, latarki warsztatowe

( ilość produktów: 3 )

Każdy warsztat wymaga odpowiedniego oświetlenia. Latarki to świetny sposób na wydłużenie czasu pracy w warsztacie. Dzięki dodatkowym źródłom światła możliwa jest dłuższa praca - nawet w późnych godzinach wieczornych oraz nocnych. Latarki warsztatowe sprawdzają się również w przypadku nagłych awarii prądu - zwłaszcza wówczas, gdy pomieszczenie nie jest dostatecznie oświetlone z uwagi na niewystarczający dostęp do światła dziennego. 

Szukając idealnej latarki warsztatowej warto postawić przede wszystkim na wygodę. Cena nie powinna stanowić jedynego kryterium wyboru, ponieważ bardzo ważna jest również jakość oraz wielkość latarki. Poleca się zakup latarek przenośnych i lekkich, które będą rzeczywiście ułatwiać pracę w warsztacie. Wobec potrzeb mechaników wynikających ze specyfiki ich zawodu, na rynku pojawiło się już wiele interesujących modeli latarek, jakie dobrze sprawdzają się w warsztacie. Będą to przede wszystkim te urządzenia, które mają dużą odporność na kurz i wilgoć, jaka może pojawić się na stanowisku pracy. Z punktu widzenia praktyki oraz wygody ważne jest, aby latarkę do warsztatu można było łatwo przenosić i dowolnie montować w różnych miejscach. Dobrze byłoby również, gdyby latarkę można było przytwierdzić do gładkiej powierzchni oraz zawiesić na haczyku. Równie istotna jest trwałość oraz oszczędność, a także wielkość obszaru, który latarka jest w stanie oświetlić. Zazwyczaj im będzie on większy, tym lepiej, ponieważ daje to szerokie pole robocze. Bardzo ciekawym rozwiązaniem są latarki obrotowe. Dzięki możliwości obrotu o 360 st. urządzenie może mieć naprawdę szerokie zastosowanie w praktyce.

Na rynku obecnie można znaleźć wiele modeli latarek warsztatowych. Tradycyjne latarki do warsztatu mogą mieć wiele funkcji, dzięki którym można je używać w wielu różnych sytuacjach. W naszym sklepie dostępne są przenośne latarki warsztatowe LED z uchwytem magnetycznym, które mogą służyć też jako trójkąt ostrzegawczy. Spełniają one wszystkie wymagania, które powinny być standardem w przypadku jakościowych latarek warsztatowych: mają możliwość obrotu, szybkiego przymocowania, podwieszania oraz przenoszenia. Dodatkowo latarka została wyposażona w magnesy, umożliwiające przyczepienie urządzenia do powierzchni z metalu.

Niezwykle wygodne w pracy w warsztacie mogą okazać się również oryginalne rękawice z diodami LED. Mają one uniwersalny rozmiar, są przewiewne i praktyczne. Sprawdzą się zarówno latem, jak i jesienią czy wiosną. Podczas zimy również możliwe będzie korzystanie z rękawic LED, ponieważ można je założyć na tradycyjne rękawiczki zimowe. Diody LED zostały umiejscowione w tym modelu tuż nad kostkami dłoni, dzięki czemu światło będzie podążać za ruchem rąk mechanika.

pixel