Zapisz na liście ulubionych
Stwórz nową listę zakupową

Oświetlenie

( ilość produktów: 13 )

Oferowane w kategorii oświetlenie lampy dają wysoką widoczność terenu po zmroku. Za pomocą naszych urządzeń, uzyskasz w ekonomiczny sposób wystarczającą jasność i długi czas pracy, bo lampy zasilane są za pomocą baterii oraz posiadają świetlówki LED o podwyższonej żywotności. Uzyskaj wysoką wydajność oświetlenia jak najtańszym kosztem z naszymi lampami.

Oświetlenie – lampy LED z czujnikami ruchu

Bezpieczeństwo na posesji jest większe, gdy teren w nocy jest dobrze oświetlony. Dzięki czujnikom ruchu w naszych lampach nie musisz obszaru oświetlać bez ustanku, bo świetlówki zapalają się automatycznie, dzięki czujnikowi na podczerwień możesz ustawić parametry czasu i odległości, w jakich lampa reaguje na ruch. Nasze urządzenia posiadają panele fotowoltaiczne, więc nie musisz podłączać ich do sieci, a zaoszczędzoną energię w dzień, możesz wykorzystać po zmroku.

Oświetlenie – lampy solarne

Nasze lampy wykonane są z trwałych i szczelnych materiałów, dzięki czemu ich użytkowanie na zewnątrz nawet w trudnych warunkach pogodowych jest bez usterek. Urządzenia oświetleniowe są energooszczędne, bo posiadają baterie, które zasilają wytrzymałe diody LED w inteligentny sposób – świecąc maksymalnym światłem w razie wykrycia ruchu, a następnie wracając do opcji umiarkowanej.

pixel