Zapisz na liście ulubionych
Stwórz nową listę zakupową

Wyrzynarki

( ilość produktów: 1 )

Wyrzynarki to jedne z najpopularniejszych i najważniejszych elektronarzędzi. Urządzenia te, wykorzystywane w bardzo wielu sferach - od branży budowlanej i montażowej, poprzez stolarstwo czy przemysł meblarski, po zajęcia artystyczne, rękodzielnicze - pozwalają na wykonywanie różnego rodzaju precyzyjnych cięć w wielu materiałach. Wycinanie pożądanych elementów, wykonywanie otworów lub wyrównywanie krawędzi to jedne z wielu możliwości, jakie daje odpowiednia wyrzynarka do drewna czy metalu. Chcąc znaleźć urządzenie łączące w sobie wygodę użytkowania z szeroką funkcjonalnością, które sprawdzi się zarówno w intensywnej, zawodowej eksploatacji, jak i w użytku hobbystycznym, warto sprawdzić, co przygotowaliśmy w Tooles.

Profesjonalna wyrzynarka do stali czy drewna powinna charakteryzować się m.in. bardzo wysoką solidnością, zarówno biorąc pod uwagę konstrukcję samego urządzenia, jak i wykonanie elementów roboczych - brzeszczotów. Zachowanie tych wymogów jest niezbędne nie tylko dla pożądanej wydajności pracy, ale i dla bezpieczeństwa użytkownika. Solidne wyrzynarki od renomowanych producentów takich jak Hitachi, które można znaleźć w Tooles, to urządzenia cieszące się dużym zaufaniem fachowców z wielu branż, m.in. dzięki wysokiej jakości wykonania.

Podstawowe parametry opisujące wyrzynarki to m.in. moc urządzenia, przekładająca się na jego wydajność, minimalny promień cięcia, zakres regulacji prędkości cięcia, oraz to, do jakich materiałów jest przeznaczony dany przyrząd. Nowoczesne wyrzynarki uniwersalne, jakimi dysponujemy w Tooles, to wysoce funkcjonalne urządzenia, pozwalające na wykonywanie precyzyjnych cięć w drewnie, aluminium czy stali. Oferujemy niezawodne wyrzynarki 705W (wyposażone w nowoczesne silniki o bardzo wysokiej sprawności) z sześciostopniową, wygodną regulacją elektroniczną, umożliwiające ustawienie czterech pozycji ruchu wahadłowego.

Wyrzynarki dostępne w Tooles to urządzenia wyposażone w szereg mechanizmów zapewniających szybkie i wygodne przeprowadzenie różnego rodzaju działań. Wysokiej klasy system odpylania czy brak konieczności użycia narzędzi do wymiany brzeszczotu to tylko niektóre z rozwiązań - zachęcamy do poznania pełnej charakterystyki produktów, jakie proponujemy w Tooles. Zapraszamy zarazem do przyjrzenia się asortymentowi w pozostałych kategoriach naszego sklepu. W przypadku pojawienia się jakichkolwiek pytań - służymy pomocą i czekamy na kontakt.

pixel