Zapisz na liście ulubionych
Stwórz nową listę zakupową

Pistolety Lakiernicze

( ilość produktów: 22 )

W kategorii Pistolety lakiernicze znajdziesz propozycję od zaufanych producentów, których doświadczenie w branży przekłada się na ofertę niezawodnych urządzeń natryskowych. Korzystając z naszych pistoletów lakierniczych, uzyskasz wysoką jakość natrysku oraz wykończenia przy jednoczesnej wygodzie i prostocie obsługi.

Pistolety lakiernicze – oszczędność materiału przy dokładnym pokryciu

Oferujemy pistolety lakiernicze, za pomocą których naniesiesz materiał metodą natrysku w szybki, równomierny i dokładny sposób. Dzięki regulacji strumienia i miękkiego natrysku z zastosowaniem zmniejszonego ciśnienia powietrza, malowana powierzchnia jest całkowicie pokryta bez straty materiału. Specjalna technologia umożliwia regularne nakładanie lakieru lub zaprawek bez konieczności ciągłej kontroli strumienia.

Pistolety lakiernicze do lakierowania i pompowania

Nasze pistolety posiadają dodatkowe funkcje, które umożliwią ci nie tylko pokrycie powierzchni natryskowo, ale za pomocą specjalnych dysz w dostępnych kompletach możesz przedmuchiwać, ropować oraz pompować. Zaopatrz się w uniwersalny zestaw do swojego warsztatu i za pomocą jednego urządzenia z wymiennymi końcówkami wykonuj prace z użyciem powietrza pod ciśnieniem, jak pompowanie kół, lakierowanie natryskowe lub olejowanie ze wtryskiem.

pixel