Zapisz na liście ulubionych
Stwórz nową listę zakupową

Nawadnianie ogrodu

( ilość produktów: 45 )

Rośliny w twoim ogrodzie będą rosły bujnie dzięki naszym systemom nawadniania. Ze względu na oszczędność nasze węże nawadniające, końcówki oraz zraszacze są przeznaczone do precyzyjnego nawadniania bez strat wody. Oferowane produkty są wytwarzane z trwałych surowców odpornych na promieniowanie UV, dzięki czemu będą długo służyć twoim roślinom.

Nawadnianie ogrodu – węże do wody

Elastyczna rura PVC jest podstawowym elementem systemów nawadniania ogrodu, by wilgoć dostała się nawet w najdalszy zakątek bez konieczności ręcznego noszenia wody. Oferujemy wytrzymałe węże do wody o różnych długościach oraz złączki do tworzenia systemów byś w optymalny sposób dbał o swoje rośliny nawet w bardzo suchym okresie.

Nasze węże są przeznaczone nie tylko do ogrodów, ale również na balkony i przydomowe patio. Dzięki specjalnym sterownikom dostępnym w naszej ofercie będziesz miał możliwość kontrolować elektronicznie irygację.

Nawadnianie ogrodu – zraszacze

Zraszacze podnoszą efektywność nawadniania roślin, poza tym znacznie ułatwiają pracę w ogrodzie. W przypadku dużego obszaru zielonego i występującej suszy dzięki zraszaczom skrócisz czas potrzebny do utrzymania właściwej wilgoci oraz zaoszczędzisz wodę. Zraszacze i końcówki z naszej oferty umożliwiają ustawienia kąta oraz intensywności dozowania pod twoje indywidualne potrzeby.

pixel