Zapisz na liście ulubionych
Stwórz nową listę zakupową

Do drążków kierowniczych

( ilość produktów: 1 )

Drążki kierownicze są elementami układu kierowniczego samochodu, które odpowiadają za przeniesienie ruchów kierownicą na zwrotnicę kół przednich. Drążki mają zatem ogromny wpływ na bezpieczeństwo, warunkując kontrolę nad kierunkiem jazdy samochodu. Zauważenie luzów i drgań na kierownicy czy występowanie trzasków podczas gwałtownego manewrowania kierownicą mogą świadczyć o zużyciu drążków i konieczności ich wymiany, do której niezbędny stanie się odpowiedni klucz do drążków kierowniczych. Wybierając klucz do drążków kierowniczych z asortymentu Tooles, można uzyskać pewność posiadania właściwego narzędzia do tego zadania. Zapraszamy do zapoznania się z naszą szeroką ofertą przyrządów i akcesoriów, kierowanej zarówno do zawodowych mechaników, jak i do osób prywatnych. 

Profesjonalne klucze do drążków kierowniczych powinny spełniać kilka podstawowych warunków. Klucz do drążków, umożliwiający sprawne wykręcenie tych elementów z maglownicy, musi być wykonany z wytrzymałego materiału i współpracować z drążkami o różnej średnicy główkiZarazem specjalistyczne klucze do drążków kierowniczych powinny umożliwiać precyzyjny montaż drążków, a ich zastosowanie nie może skutkować żadnym uszkodzeniem tego elementu. Dostępne w Tooles uniwersalne klucze do drążków kierowniczych to właśnie takie narzędzia. Oferujemy klucze do drążków 28-35 mm, które znakomicie sprawdzą się podczas wymiany drążków w wielu popularnych samochodach osobowych i dostawczych. Dodatkową zaletą zakupu wysokiej jakości klucza do drążków kierowniczych w Tooles jest to, że na wszystkie narzędzia tego typu udzielamy aż dwuletniej gwarancji. 

Wymiana drążków kierowniczych, przeprowadzana w warsztacie czy przydomowym garażu, wymaga zastosowania wielu profesjonalnych narzędzi. W Tooles można znaleźć wszystkie niezbędne akcesoria. Posiadamy nie tylko solidne klucze do drążków kierowniczych, ale również szeroki wybór kluczy dynamometrycznych i kluczy do kół, klucze płaskie i płasko-oczkowe, a także kompleksowe zestawy kluczy. W Tooles oferujemy również podnośniki hydrauliczne, słupkowe, lewarki i inne przyrządy pozwalające na komfortową wymianę drążków kierowniczych. 

Serdecznie zapraszamy do bliższego przyjrzenia się naszej bogatej ofercie narzędzi warsztatowych i akcesoriów samochodowych, którą przygotowaliśmy Tooles. Zachęcamy do kontaktu - bardzo chętnie doradzimy przy kompletowaniu zamówienia. 

pixel