Zapisz na liście ulubionych
Stwórz nową listę zakupową

Pompy ręczne

( ilość produktów: 8 )

Pompy ręczne do paliwa to jedne z najpopularniejszych typów pomp. Cechują się one prostotą konstrukcji i łatwością obsługi oraz wysoką uniwersalnością - wykorzystywane są do przepompowywania różnych rodzajów cieczy (np. paliwa czy oleju) i znajdują zastosowanie przede wszystkim przy działaniach na mniejszą skalę. Pompa ręczna to dobre rozwiązanie do użytku prywatnego - podczas prac przy samochodzie czy na łodzi - oraz małego warsztatu samochodowego czy niewielkiego gospodarstwa. Najlepsze pompy ręczne powinny odznaczać się m.in. wysoką wydajnością, komfortem obsługi oraz precyzją aplikacji paliwa. Jak znaleźć odpowiednią pompę ręczną? Wystarczy bliżej zapoznać się z charakterystyką urządzeń, które oferujemy w naszym sklepie internetowym Tooles. Zapraszamy do sprawdzenia naszych produktów.

Poszukując pompy ręcznej paliwowej na korbę, która spełni wszelkie oczekiwania, należy zwrócić uwagę na parametry konkretnych urządzeń. Istotne są przede wszystkim wydajność oraz rodzaj gwintu mocującego, określający, czy pompa będzie kompatybilna z daną beczką z paliwem lub olejem. Pompy ręczne w Tooles to uniwersalne urządzenia, współpracujące z wszystkimi typami oryginalnych beczek, wyposażone w rozwiązania dodatkowe, takie jak regulacja zanurzenia czy rozkręcana rura ssąca gwarantujące wygodną i efektywną pracę w każdej sytuacji.

Profesjonalne pompy ręczne, które przygotowaliśmy w ofercie naszego sklepu, to nie tylko urządzenia o wysokiej wydajności (do 60 litrów na minutę), ale i solidnej konstrukcji. Pompy ręczne do beczek, jakie można u nas znaleźć, wyposażone są m.in. w mocne uszczelki, zapobiegające jakimkolwiek stratom paliwa czy oleju. W Tooles dysponujemy również precyzyjnymi pompkami ręcznymi typu gruszka wraz z wężami. Wyposażona w aluminiowe króćce 8 mm pompka ręczna gruszka do paliwa będzie stanowić niezawodną pomoc w różnych sytuacjach - np. przy wspomaganiu rozruchu silniku diesla.

Aby uzyskać pewność wyboru najlepszych rozwiązań, warto dokładnie przeanalizować specyfikację artykułów, które prezentujemy zarówno w tej, jak i w pokrewnych kategoriach sklepu elektrycznego Tooles. Można u nas znaleźć nie tylko pompy ręczne na korbę z dodatkowym uszczelnieniem czy pompki do oleju z zaworkiem zwrotnym, ale i m.in. wydajne pompy elektryczne różnego typu oraz szereg innych przyrządów i akcesoriów, niezbędnych podczas konserwacji i eksploatacji pojazdów mechanicznych. Zachęcamy, aby bliżej przyjrzeć się naszej ofercie i zapraszamy do kontaktu - chętnie pomożemy podjąć najlepsze decyzje i skompletować zamówienie.

pixel