Zapisz na liście ulubionych
Stwórz nową listę zakupową

Pompy elektryczne

( ilość produktów: 15 )

Elektryczne pompy do paliwa to urządzenia pozwalające na sprawne przepompowanie paliw płynnych np. oleju napędowego, opałowego czy oleju silnikowego i innych. Uniwersalność pomp tego typu sprawia, że znajdują one szerokie zastosowania - są wykorzystywane m.in. w warsztatach samochodowych, w budownictwie i rolnictwie, w przemyśle stoczniowym, a także w użytku prywatnym. W sklepie internetowym Tooles przygotowaliśmy kompleksowy wybór uniwersalnych urządzeń do pompowania i spuszczania olejów rzadkich (np. oleju napędowego) oraz gęstych, a także szereg akcesoriów dodatkowych i wysokiej klasy części zamiennych. Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą i poznania charakterystyki poszczególnych propozycji.

Podczas wyboru odpowiedniej pompy elektrycznej do przepompowywania paliwa należy zwrócić uwagę na kilka kluczowych parametrów, takich jak napięcie zasilania i moc maksymalna, głębokość zasysania oraz wysokość tłoczenia czy stopień przepustowości. Wśród nowoczesnych pomp elektrycznych dostępnych w Tooles można znaleźć m.in. pompy 230 V/550W o wydajności 30l/min, które doskonale sprawdzą się zarówno w zastosowaniu przemysłowym, jak i w użytku domowym. Uniwersalne i łatwe w czyszczeniu pompy do oleju napędowego i silnikowego z filtrem 100 mikronów, cechują się wysoką odpornością na zewnętrzne czynniki np. możliwość pracy w bardzo niskich i wysokich temperaturach czy brak podatności na korozję.

W Tooles przygotowaliśmy również wydajne i wygodne w użyciu pompki zatapialne do spuszczania olejów, ropy i innych cieczy lekkich (np. płynnego tłuszczu) o zróżnicowanej charakterystyce. Posiadamy m.in. pompki 12 V o przepustowości 12l/min., lekkie pompki o wysokiej wydajności 25l/min czy funkcjonalne i solidne pompki ze stali nierdzewnej 12 V/24 V. W naszej ofercie można znaleźć również rozmaite akcesoria dodatkowe, takie jak np. precyzyjny licznik pompy elektrycznej o szerokim zakresie pracy czy zawory zwrotne paliwa do silników benzynowych, diesla i instalacji pneumatycznych. Dysponujemy zaworami przeznaczonymi do węży o różnej średnicy wewnętrznej - m.in. 6 mm, 8 mm, 10 mm i 12 mm.  

Gorąco zachęcamy do zapoznania się z naszym asortymentem. Aby uzyskać pewność wyboru odpowiednich rozwiązań zapraszamy do kontaktu z wykwalifikowanymi pracownikami naszego sklepu. Chętnie udzielimy fachowych porad i pomożemy skompletować każde zamówienie.

pixel