Zapisz na liście ulubionych
Stwórz nową listę zakupową

Zasilacze Awaryjne UPS

( ilość produktów: 24 )

Zasilacze awaryjne to urządzenia, bez których nie sposób wyobrazić sobie sprawnego funkcjonowania wielu sektorów gospodarki. Wykorzystywane są m.in. dla zapewnienia ciągłego dopływu energii elektrycznej w serwerowniach czy systemach monitoringu. Zasilacze bezprzerwowe są niezbędne również w szpitalach, gdzie nawet krótkie odcięcie zasilania może okazać się tragiczne w skutkach. Zasilacz UPS (Uninterruptible Power Suply) jest także coraz częściej wybierany przez osoby prywatne, szczególnie te pracujące w trybie online. W sklepie Tooles prezentujemy szeroką gamę profesjonalnych zasilaczy awaryjnych do różnych zadań - zachęcamy do zapoznania się z naszą ofertą. 

Zasilacze bezprzerwowe line-interactive to jedne z najnowocześniejszych tego typu urządzeń. Zasilacz cechuje ergonomiczne działanie i niska podatność na awarię. Dodatkowo - będąc zmodernizowaną formą zasilacza offlinew przypadku zaniku zasilania z sieci, zapewnia błyskawiczne przełączenie poboru energii z akumulatora. Zasilacz line-interactive pełni zarazem funkcję antyprzepięciową - stabilizuje napięcie pobieranego prądu, w związku z czym sprawdza się również wtedy, gdy w sieci występują duże wahania napięcia. W naszym sklepie można znaleźć rozmaite nowoczesne zasilacze awaryjne, różniące się specyfikacją i kierunkiem zastosowania. 

Najistotniejsze parametry, które należy wziąć pod uwagę poszukując odpowiedniego zasilacza UPS, to moc skuteczna, moc pozorna oraz pojemność akumulatora. W zależności od tego, do jakich działań ma być przeznaczony - np. jako zasilacz do sieci domowej albo zasilacz UPS do kasy fiskalnej - potrzebna będzie stosowna wydajność urządzenia. Wśród dostępnych w Tooles artykułów można znaleźć m.in. zasilacze o mocy skutecznej 360 W i pozornej 600 VA, które sprawdzą się np. w pracy przy komputerze stacjonarnym podczas wahań napięcia w sieci (zapewniając ok. pół godziny działania). Posiadamy również zasilacze o wysokiej mocy - np. 1400W/2000VA - przeznaczone m.in. dla utrzymania ciągłości zasilania serwerów czy stacji roboczych. Gorąco zachęcamy do kontaktu, abyśmy mogli służyć fachową pomocą przy wyborze odpowiedniego rozwiązania. 

W przypadku zasilaczy UPS bardzo ważna jest również wygoda obsługi. Oferowane przez nas urządzenia wyposażone są np. w specjalne diody informujące o stanie zasilacza czy wyświetlacze LCD, na których w każdej chwili można sprawdzić najistotniejsze parametry. Dysponujemy także zasilaczami bezprzerwowymi, które można podłączyć do komputera czy zasilaczami przenośnymiZapraszamy do bliższego przyjrzenia się ofercie sklepu Tooles. 

pixel