Zapisz na liście ulubionych
Stwórz nową listę zakupową

Akumulatorowe

( ilość produktów: 9 )

Nic tak nie cieszy jak własnoręczne wykonanie prostej naprawy w domu. Dzięki temu można zaoszczędzić kilka groszy i mieć pewność, że wszystko zostało zrobione porządnie. Osobom, które posiadają zmysł majsterkowicza, przydadzą się z pewnością podstawowe narzędzia do pracy takie jak wkrętak i wiertarka akumulatorowa. Są to proste przyrządy, które znacznie ułatwiają i skracają czas wszystkich napraw. 

Wkrętak akumulatorowy z powodzeniem zastępuje tradycyjny śrubokręt podczas wkręcania śrub oraz wkrętów. Posiada on małe rozmiary, dzięki czemu dobrze leży w ręce i jest bardzo ergonomiczny. Niewielki rozmiar gwarantuje także, że można wkręcić śrubę nawet w trudno dostępnych miejscach. Warto zaznaczyć, że wkrętak posiada własny akumulator, co sprawia, że łatwo jest pracować wszędzie tam, gdzie brak jest energii elektrycznej. Zazwyczaj do zestawu dołącza się dwie sztuki baterii oraz ładowarkę, aby nie przerywać pracy. Czas ładowania baterii w większości przypadków nie przekracza 40 minut. Dodatkowo wkrętak akumulatorowy wyposażony jest w dodatkowe funkcje, takie jak możliwość wiercenia oraz światło LED, które oświetla miejsce pracy. Wkręcanie za pomocą wkrętaka jest proste i przyjemne. Szybkość obrotów można płynie zmieniać dzięki zamontowanemu sprzęgłu, co pozwala na optymalizację pracy. Wkrętaki posiadają również zestaw bitów (końcówek do wkręcania) o różnym kształcie, które pasują do najpopularniejszych śrub i wkrętów na rynku. 

Wiertarka akumulatorowa to jedno z najbardziej przydatnych narzędzi w każdym domu. Posiada ona dużą moc, dzięki czemu znacznie ułatwia wiercenie w betonie lub metalu, a także poradzi sobie z przykręceniem zwykłej śruby lub wkręta. Jej ergonomiczny kształt pozwala na łatwą i przyjemną pracę wszędzie tam, gdzie nie ma dostępu do energii elektrycznej. Do wiertarki zazwyczaj dołączone są dwie sztuki baterii oraz ładowarka, co umożliwia ciągłą pracę przez wiele godzin. Moment obrotowy jest regulowany płynnie przez zamontowane sprzęgło, dzięki czemu można dostosować optymalne obroty wiertarki. Wiertarka akumulatorowa zapakowana jest najczęściej w poręczną walizkę, za pomocą której można zabrać narzędzie wszędzie tam, gdzie potrzebujemy. Dodatkowo wiertarki posiadają wbudowane funkcje doświetlania powierzchni roboczej lub przełącznik obrotów, który zapewnia wygodne wkręcanie oraz wykręcanie. 

pixel