Zapisz na liście ulubionych
Stwórz nową listę zakupową

Sprzęt lakierniczy i blacharski

( ilość produktów: 118 )

Sprzęt lakierniczy i blacharski obejmuje wszystkie niezbędne narzędzia i akcesoria. Wśród tej kategorii znaleźć możemy między innymi zestaw podstawowych narzędzi blacharskich, w którym znajdziemy komplet składający się z siedmiu elementów. Trzy młotki o różnych płaszczyznach roboczych oraz cztery profilowane kowadełka (typu łukowego raz wypukłego) przydadzą się w każdym warsztacie oraz do pracy własnej.

Do tego typu sprzętu zaliczymy również osłony przeciwpyłowe do szlifierek, które skutecznie odsysają pył wytwarzany podczas szlifowania powierzchni płaskich, oraz papier ścierny w krążku o różnej gradacji (dostępne m.in. P120, P40, P60, P180) oraz średnicach w rozmiarze 125 lub 150 mm.

Lakiernicy znajdą tutaj również aerografy i pistolety lakiernicze z dołączonymi dyszami służące do precyzyjnego i równomiernego malowania poprzez rozpylanie. Wśród pistoletów wyróżnić można także pistolet do piaskowania z litrowym zbiornikiem. Profesjonalny pistolet skutecznie pomoże usunąć różnego typu korozje, między innymi z powierzchni stalowych czy elementów karoserii samochodu.

Dla lakierników przydatny może okazać się pistolet 3w1, zawierający poza standardową funkcją reduktor z zegarem oraz odwadniacz do usuwania wody, oleju i innych cząstek stałych. Z kolei 4-elementowy zestaw lakierniczy oferuje nam cztery typy pistoletów: z dolnym zbiornikiem do ropowania, z manometrem i końcówką do pompowania kół, z dyszą 1,5 mm do lakierowania z górnym zbiornikiem z przykrywką oraz do przedmuchiwania powietrza. Do zestawu dołączony jest także wąż spiralny. Do pistoletów dokupić możemy separator, czyli odwadniacz wyłapujący drobiny oleju i wody, które osadzają się w przewodzie pneumatycznym.

Innym niezbędnym narzędziem, jakie znajdziemy w tej kategorii, jest pistolet pneumatyczny do przedmuchiwania, wykonany z trwałego materiału. Kupimy tutaj również węże i przewody o różnej długości, które zastosujemy zarówno do narzędzi pneumatycznych jak i pistoletów do mycia, przedmuchiwania i malowania.

W tej kategorii kupimy także rękawice ochronne do piaskowania, wykonane z solidnych materiałów, które zabezpieczą przed urazami, a jednocześnie umożliwią pewniejszy chwyt dzięki chropowatej, antypoślizgowej powłoce. Do innych prac idealnie nadawać się będą klasyczne rękawice robocze z ocieplaną warstwą, która świetnie sprawdza się w trudniejszych warunkach atmosferycznych.

Do prac szlifierskich znajdziemy tutaj szlifierki do gipsu, gładzi i tynku (w tym również modele bezpyłowe) oraz polerki do powierzchni drewnianych, kamiennych, metalowych i lakierowanych.

pixel