Zapisz na liście ulubionych
Stwórz nową listę zakupową

Zaciski spawalnicze

( ilość produktów: 3 )

Jednym z najistotniejszych spawalniczych akcesoriów dodatkowych, niezależnie od metody spawania (MIG/MAG, TIG czy MMA), jest zacisk spawalniczyMasowe zaciski spawalnicze służą do przymocowania przewodu masowego wykorzystywanej spawarki i pełnią wielorakie funkcje. Odpowiadając za właściwy przepływ prądu czy zaciski spawalnicze wpływają na ergonomię procesu spawaniaProfesjonalny zacisk masowy powinien również zagwarantować, że spawarka nie ulegnie awarii wynikającej ze zbyt dużego obciążenia. Odpowiednio dobrane zaciski spawalnicze mają znaczenie również jeśli chodzi o bezpieczeństwo pracy, a ich zastosowanie przeciwdziała jakimkolwiek uszkodzeniem obrabianych materiałów. Składające się z najwyższej jakości komponentów masowe zaciski spawalnicze dostępne w sklepie Tooles, to przyrządy, które doskonale sprawdzą się zarówno w pracy, jak i przy użytku prywatnym. Zapraszamy do sprawdzenia, co przygotowaliśmy w naszej ofercie. 

Zaciski masowe opisywane są za pomocą kilku podstawowych parametrów. Jest to przede wszystkim natężenie prądu, do którego przeznaczony jest dany zacisk. Nie bez znaczenia są również materiały, z których wykonano przyrząd; warto także zwrócić uwagę na posiadane certyfikaty. W Tooles oferujemy m.in. najwyższej klasy uniwersalne zaciski masowe do spawarek 500A, do których produkcji użyto wysokojakościowego mosiądzu (handla uchwytu masowego) czy specjalnego tworzywa sztucznego, zapewniającego znakomitą izolację (rączka zacisku). 

Solidne zaciski spawalnicze, które oferujemy w Tooles, sprawdzą się do różnego rodzaju pracach spawalniczych, zarówno w użytku profesjonalnym, półprofesjonalnym, a także hobbystycznym. Mówiąc o zaletach oferowanych produktów, należy też wspomnieć o wytrzymałej, mocnej sprężynie, gwarantującej doskonałe mocowanie. Zaciski masowe, jakie przygotowaliśmy w ofercie Tooles, to produkty, które będą służyć przez długi okres, nie ulegając m.in. przepaleniom. Dodatkowym zabezpieczeniem będzie roczna gwarancja, której udzielamy na oferowane zaciski masowe.  

Sklep Tooles jest miejscem, w którym można znaleźć kompleksowy wybór akcesoriów i przyrządów spawalniczych. Oferujemy nie tylko zaciski spawalnicze, ale również elektrody i uchwyty spawalnicze różnego typu, spawarki inwentorowe, czy elementy osprzętu ochronnego, takie jak nowoczesne, samościemniające maski spawalnicze i filtry. Wnikliwe przeanalizowanie naszej oferty to sposób na znalezienie wszystkich poszukiwanych akcesoriów i narzędzi. Jeśli będzie potrzebna profesjonalna pomoc przy skompletowaniu zamówienia - gorąco zachęcamy do kontaktu z obsługą Tooles. 

pixel