Zapisz na liście ulubionych
Stwórz nową listę zakupową

Wiertła do betonu

( ilość produktów: 11 )

Wiertło do betonu to jeden z wielu podstawowych elementów każdego budowlańca. Bez względu na to, czy remontujemy, budujemy lub wykańczamy dom/ mieszkanie, taki sprzęt zawsze znajdzie się w asortymencie robotnika. Dzięki niemu, każde prace zostaną wykonane znacznie szybciej i dokładniej.

Wiertła do betonu, ze względu na swoje zastosowanie, muszą być bardzo mocne i niezwykle wytrzymałe. Jak wiadomo, beton stanowi jeden z najtwardszych materiałów budowlanych, toteż wywiercenie w nim jakichkolwiek otworów to nie lada wyczyn. Wyczyn, który wymaga precyzji, gwarantując przy tym bezpieczeństwo użytkownika. Najważniejsze, aby odpowiednio dobrać rozmiar oraz długość wiertła tak, by powstały otwór w betonie, spełniał swoje wymagania.


Wiertła do betonu to tzw. wiertła widiowe, które przeznaczone są do wszystkich wiertarek z udarem. Charakteryzują się niezwykłą wytrzymałością, bowiem podczas wiercenia w betonie, często napotykamy ich wnętrzu pręty zbrojeniowe, które znajdują się od 2 do 4 cm pod jego powierzchnią. Zwykłe wiertła nie poradziłyby sobie z takimi prętami, ulegając przy tym całkowitemu zniszczeniu, oczywiście nie wspominając już o zasadach bhp. Mogą również się zakleszczyć w betonie, a w dodatku przegrzać. Wiertło do betonu stworzone zostało z węglika spiekanego, zaś jego głowica jest płaska z poczwórnym ostrzem, co umożliwia sprawne i dokładne wywiercenie otworu w betonie, bez zbędnych komplikacji. Węglik spiekany słynie z wysokiej odporności na zniszczenie, dzięki czemu będziemy mogli cieszyć się danym wiertłem przez długi czas. Średnica wierteł do betonu wynosi od 3 do 13 mm. Wiertła widiowymi można wiercić nie tylko w betonie, ale i w innym materiałach budowlanych i mineralnych takich, jak:kamień, cegła, mur. Można je zakupić na sztuki, zastępując przy tym wcześniej zużyte wiertło. Dostępne są również w zestawach, spakowanych w wygodne organizery.


Wszystko dostosowane do potrzeb przyszłego użytkownika- zadowolonego i wiernemu danym produktom. Bez problemu dopasujemy je do większości elektronarzędzia, jakie posiadamy, ponieważ posiadają standardowy walcowaty uchwyt. I choć z pozoru wydają się być uniwersalne, to w praktyce są wyjątkowe. Niezawodność, skuteczność, precyzja i szeroka gama ich zastosowania- tym właśnie cechują się wiertła widiowe. Idealne wiertła do betonu, gwarantujące bezpieczne użytkowanie, zgodnie z zalecanymi przepisami bhp. Bez nich nie obejdzie się żadne budowlane zlecenie. To "must have" wszystkich ekip, zarówno remontowych, jak i budowlanych.

pixel