Zapisz na liście ulubionych
Stwórz nową listę zakupową

Wiertła stożkowe

( ilość produktów: 18 )

Jednym z podstawowych narzędzi są wiertarki, które znajdują swoje zastosowanie w warsztacie zarówno profesjonalisty jak i majsterkowicza. Łatwość w obsłudze sprawia, że może być ona używana nawet w przydomowym garażu. W zależności od tego czy będzie to drobne majsterkowanie, czy też poważniejsza praca remontowo budowlane, przydadzą się wiertła zwykłe oraz bardziej specjalistyczne, przystosowane do  zadań specjalnych.

Wiertła stożkowe to wiertła szlifowane, wykonane są z wysokogatunkowej stali szybkotnącej o oznaczeniu hss z tytanem. Powłoka tytanowa przedłuża żywotność wierteł aż sześciokrotnie w porównaniu z normalnymi wiertłami hss. Przeznaczone są do obróbki metali nieżelaznych, blach stalowych cienkościennych i tworzyw sztucznych. Pozwalają wykonać otwór bez wcześniejszego nawiercania, nie tworzą się zadziory a wióry nie przywierają do wiertła. Znajdują one zastosowanie na przykład w blacharstwie, ślusarstwie, branży instalatorskiej oraz podobnych branżach.  Stożkowa budowa wiertła pozwala na łatwiejsze jego wydobycie z wykonanego otworu. Dwa ostrza gwarantują wysoką precyzję otworów oraz ich centryczność.

Dzięki laserowo wyciętej numeracji możliwa jest kontrola nad wielkością otworu podczas wiercenia. Stopniowanie może występować co 2mm. Chwyt cylindryczny jest szczególnie przydatny do montowania przy wszystkich uchwytach wiertarskich z wieńcem zębatym i szybkomocującym.

Wiertła posiadają różne zakresy: 4 – 12 mm, 4-20 mm, 4 – 30 mm, 4 – 32 mm. 4 – 39 mm, 4 – 52 mm.  Można je kupić pojedynczo, ale są też propozycje, które producent przygotował w komplecie na przykład 3 lub 4 sztuk, dołączając estetyczne drewniane pudełko.

W naszej ofercie znajdują się wiertła stożkowe następujących producentów:

Wiertła w naszym sklepie posiadają certyfikat europejski CE. Zdajemy sobie sprawę, jak ważną rolę odgrywają wiertła podczas prac, gdzie wiertarka jest narzędziem pierwszoplanowym. W związku z tym oferujemy produkty, które zapewnią długotrwałą ciągłość pracy, dzięki ich użyciu.

Towary posiadają u nas 24-miesięczną gwarancję, a od momentu zakupu oferujemy możliwość zwrotu w ciągu 14 dni, bez podawania jego przyczyny. Oznacza to bezpieczeństwo zakupu i daje możliwość oceny zamówionego produktu, po otrzymaniu przesyłki.

Zapraszamy do zaopatrzeni a się w nasze produkty, które pozwolą skompletować od podstaw swój warsztat lub wzbogacić akcesoria już istniejące. Od momentu złożenia zamówienia, dostawa nastąpi w przedziale od 1 do 2 dni.

pixel