Zapisz na liście ulubionych
Stwórz nową listę zakupową

Inne

( ilość produktów: 133 )

Niezależnie od tego, czy mowa o skompletowaniu pełnego wyposażenia warsztatowego, zaopatrując się w najwyższej klasy urządzenia i meble warsztatowe, czy o znalezieniu mniejszych akcesoriów i narzędzi, niezbędnych podczas codziennej eksploatacji samochodu - w kompleksowej ofercie Tooles z pewnością dysponujemy optymalnymi rozwiązaniami. Prezentowana podkategoria obejmuje zróżnicowany wybór artykułów i zestawów, przeznaczonych zarówno dla zawodowych mechaników czy auto-detailerów, jak i dla osób prywatnych, chcących zadbać o odpowiedni stan swojego samochodu. Zapraszamy do dokładnego przyjrzenia się ofercie Tooles.

W naszym sklepie można znaleźć m.in. pełną gamę przyrządów i akcesoriów niezbędnych w pracy mechanika samochodowego. Oferujemy zarówno mniejsze narzędzia - takie jak np. solidne dociski i inne akcesoria do montażu opon, czy elementy pomocnicze (m.in. lusterka diagnostyczne) - jak i kompleksowe zestawy osprzętu. Posiadamy szafki narzędziowe z szufladami i stoły warsztatowe, wraz z kompletem kilkuset narzędzi, nieodzownych podczas różnego rodzaju zajęć warsztatowych, a także leżanki, stołki warsztatowe z półką i wiele innych artykułów od renomowanych dostawców rozwiązań dla branży samochodowej.

Akcesoria, które oferujemy w Tooles, pozwolą również zadbać o zewnętrzny stan samochodu, wspomogą komfort prowadzenia oraz zwiększą bezpieczeństwo pasażerów. Prezentujemy m.in. pistolety pneumatyczne (pianownice) do czyszczenia tapicerki, zestawy niezawodnych czujników parkowania czy uniwersalne przedłużacze pasów bezpieczeństwa. Serdecznie zachęcamy do dokładnego przeanalizowania naszego asortymentu, co pozwoli odnaleźć niezbędne narzędzia - np. wkrętaki udarowe, chwytaki, śrubokręty do regulacji gaźnika - i wiele innych, wysokiej jakości akcesoriów i przyrządów.

Co jeszcze przygotowaliśmy w Tooles? Dysponujemy szeregiem artykułów współpracujących z instalacją elektryczną samochodu - m.in. różnego rodzaju przejściówki, rozgałęziacze zapalniczki czy zestawy bezpieczników. Oferujemy również profesjonalne przyrządy diagnostyczne, takie jak np. testery płynu chłodniczego i testery gniazd i wtyczek do przyczep. Zapraszamy do poznania specyfikacji oferowanych artykułów oraz do sprawdzenia, jakie jeszcze funkcjonalne i wygodne w użyciu akcesoria samochodowe można odnaleźć w ofercie naszego sklepu. Jeśli pojawią się pytania - jesteśmy do dyspozycji. Udzielimy fachowych porad i pomożemy skompletować zamówienie, dzięki czemu żadne z niezbędnych narzędzi i akcesoriów nie zostanie pominięte.

pixel