Zapisz na liście ulubionych
Stwórz nową listę zakupową

Akcesoria i osprzęt

( ilość produktów: 122 )

Wszelkiego rodzaju prace ogrodowe wymagają odpowiedniego rodzaju narzędzi. Poprzez ich odpowiedni dobór możliwa jest efektywna uprawa roślin, a także przeprowadzanie wielu rutynowych czynności, związanych z pielęgnacją trawnika. Szeroki wybór akcesoriów ułatwia wybór odpowiedniego elementu czy narzędzia. Ich wytrzymałość oraz funkcjonalność pozwala na wieloletni okres eksploatacji.  

Jednym z najważniejszych rodzajów wyposażenia domowej szopki na narzędzia są kosiarki spalinowe. To bardzo wygodne w użyciu, wydajne i efektywne narzędzia, które pozwalają na doskonałe przystrzyżenie trawnika, także w miejscach trudnodostępnych lub na pochyłym terenie. Z uwagi na jego powszechność, oferta sklepowa posiada szeroki wybór akcesoriów, dedykowanych do kosiarek spalinowych. Dostępne są tak samo uchwyty przeznaczone do przechowywania kosiarek, jak również żyłki, które wykorzystywane są w trakcie koszenia. Osoby, których urządzenie uległo uszkodzeniu zainteresuje szeroki wybór elementów takich, jak gaźniki, rozruszniki lub głowice do kosiarek spalinowych. Dzięki ich wysokiej jakości oraz funkcjonalności, mogą stanowić doskonały zamiennik dla oryginalnego uszkodzonego elementu.  

Bardzo przydatne w różnego rodzaju pracach okażą się, dostępne w sprzedaży, maski ochronne, które pozwalają np. na bezpieczne koszenie trawnika. Dla osób, które samodzielnie zajmują się naprawianiem usterek, świetnie sprawdzą się klucze dedykowane kosiarkom wyposażonym w gaźnik. Poprzez szeroki wybór końcówek, dostosowanych do modeli na rynku, wszelkiego rodzaju wymiana elementów przebiegać będzie sprawnie. Warto także wspomnieć o wysokiej jakości szelkach do kosiarek, które ułatwiają pracę, przede wszystkim pomagając w stabilizacji kosiarki, dodatkowo odciążając ręce.  

Świetnymi produktami do ogrodów będą również narzędzia takie, jak tester kwasowości gleby. Wiele z uprawianych w ogrodach roślin wymaga odpowiednich warunków, które pozwolą na wzrost i piękne zakwitanie. Aby upewnić się, czy gleba spełnia wymagane warunki, warto stosować tester, który sprawdza się zarówno na zewnątrz i wewnątrz. Odczyt danych ułatwia wyświetlacz ledowy. Dla osób, dla których ważna jest duża liczba roślin i każdego roku zajmują się ich sadzeniem, doskonałe okażą się narzędzia do przesadzania i sadzenia roślin. Dzięki specjalnej technologii są bardzo wytrzymałe i w dużym stopniu ułatwiają oraz przyśpieszają wszelkiego rodzaju prace ogrodowe. Dzięki podziałce możliwe jest sadzenie roślin wedle wytycznych, dotyczących poszczególnych gatunków. 

pixel