Zapisz na liście ulubionych
Stwórz nową listę zakupową

Do korków olejowych

( ilość produktów: 3 )

Klucze do korka oleju stanowią niezbędny element wyposażenia zarówno mechanika, jak i kierowcy, w sytuacji, gdy zachodzi potrzeba odkręcenia zaworu olejowego. Rodzaje tych zaworów mogą różnić się w przypadku modeli poszczególnych, konkretnych marek, z tego też powodu wymagają one zastosowania różnych rodzajów kluczy. Dzięki szerokiemu wyborowi kluczy, z łatwością dobrać można odpowiedni do danego korka. 

Niekiedy sprzedawane są także zestawy naprawcze przeznaczone do korków spustowych. Takie wyposażenie warsztatów służy do regeneracji uszkodzonych w wyniku długoletniego użytkowania lub awarii korków olejowych, i przeznaczone jest do kilku różnych rodzajów gwintów. Używanie odpowiednich narzędzi, podczas dokonywania regeneracji korka olejowego, wyklucza ryzyko opóźnień lub większych uszkodzeń. Stanowi również w znacznym stopniu ułatwianie wykonywanej pracy. Zarówno pojedyncze klucze do korka oleju, jak i te oferowane w zestawach, pozwalają na skuteczne i zadowalające odkręcenie zaworu olejowego, niemal w każdym jeżdżącym na świecie samochodzie. Wszystkie narzędzia oferowane przez nasz sklep, również klucze do korków olejowych, wykonane są z wysokiej jakości materiałów. Daje to gwarancje długoletniej żywotności, jak również rzadko spotykaną, tak dużą odporność na eksploatację, zachodzącą w różnych, niekiedy trudnych okolicznościach. 

W tej kategorii zakupić można zestawy naprawcze do gwintów korków olejowych. Niektóre z nich zawierają nawet 114 elementów, przydatnych w różnych pracach przy regeneracji aut. W zestawach, które zakupić można w naszym sklepie, znajdują się zarówno kwadratowe, jak i sześciokątne klucze, a także pokrętła z przetyczką. Gwintowniki jednostopniowe dostępne są w każdym rozmiarze wraz z podkładkami. Po nacięciu gwintu należy zamontować w misce olejowej jeden z korków znajdujących się w zestawie. Należy pamiętać, iż rozmiar gwintownicy każdorazowo powinien być taki sam lub nawet większy, niż rozmiar otworu znajdującego się w misce olejowej. Klucze do korków olejowych służą do ich odkręcania i znajdują swoje zastosowanie w przypadku większości modeli samochodów.  

  

Zarówno przydomowe garaże, jak i profesjonalne warsztaty mechaniczne, będą miały dobry użytek z oferowanych zestawów kluczy, dzięki zastosowaniu przy ich produkcji wytrzymałych, dobrej jakości materiałów. Wszystkie zestawy zapakowane są w poręczne walizki, wykonane z tworzywa sztucznego. Bezpieczne zakupy w naszym sklepie, a także dwuletnia gwarancja oraz możliwość zwrotu towaru to atuty, z których warto skorzystać. 

pixel