Zapisz na liście ulubionych
Stwórz nową listę zakupową

Uniwersalne

( ilość produktów: 14 )

Klucze to narzędzia, bez których ciężko sobie wyobrazić gospodarstwo domowe. Podstawowe narzędzia pozwolą na dużą oszczędność pieniędzy i nerwów związanych z ewentualnym złym wykonaniem. Klucze służą do dokręcania wszelkiego rodzaju śrub, nakrętek różnej wielkości i kształtu. Każdy majsterkowicz złota rączka powinien je posiadać. 

Zestaw kluczy uniwersalnych pozwoli na ograniczenie liczby niezbędnych narzędzi w domu, garażu czy pracowni. Wystarczy parę sztuk by w mgnieniu oka poradzić sobie z usterką. Doskonale sprawdzą się przy pracach stolarskich, skręcaniu i montowaniu mebli, drobnymi naprawami w domu, ogrodzie czy garażu.  Dzięki nim można samodzielnie zająć się kompleksową naprawą, zamiast wzywać specjalistę.

Zestaw kluczy hakowych 9-32 mm marki Falon Tech jest dobrym rozwiązaniem, gdyż przy ich produkcji zastosowano szereg udogodnień dla przyszłych użytkowników. Ich końcówki zaprojektowano w taki sposób, by automatycznie dostosowywały się do rodzaju i wielkości śruby lub nakrętki, które użytkownik chce dokręcić. Można go stosować także do różnych elementów złączonych o odmiennych kształtach wykonanych z różnych materiałów. Gdy mamy do czynienia z uszkodzonymi bądź zdeformowanymi powierzchniami, nie będzie potrzeby dokupowania nowych narzędzi, gdyż te klucze sobie z nimi doskonale poradzą. Zestaw składa się z dwóch kluczy o parametrach: 9-22 mm i 23-32 mm. To zestaw podstawowy. 

Ta marka oferuje w sprzedaży również zestaw dwóch kluczy hakowych o parametrach 9-42 mm. Możemy wybrać taki, który odpowiada naszym potrzebom, bądź zainwestować w oba by być przygotowanym na każdą ewentualną usterkę.

Atrakcyjny design umili pracę - odblaskowa, czerwona kolorystyka narzędzi pozwoli na łatwe ich zlokalizowanie w domowym lub garażowym chaosie. Dobrze wyprofilowane gumowe rączki z powierzchnią zwiększającą przyczepność pozwolą na bardzo dużą wygodę podczas pracy. Narzędzia będą dobrze leżeć w dłoni, nie ma żadnego ryzyka wystąpienia otarć, odcisków rąk. Towar objęty jest 24-miesięczna gwarancją. W razie, gdy nie spełni on oczekiwań klienta, istnieje możliwość darmowego zwrotu produktów bez podawania przyczyny w przeciągu 14 dni od ich zakupu. 

pixel