Zapisz na liście ulubionych
Stwórz nową listę zakupową

Klucze hydrauliczne

( ilość produktów: 10 )

Istnieją niezbędne narzędzia do danych profesji. Jednym z takich narzędzi są klucze hydrauliczne, które jak sama nazwa wskazuje, należą do niezbędników hydraulików. Klucze hydrauliczne to genialne, a zarazem proste narzędzie do prac przy rurach i rurociągach, a ich rodzajów jest tak dużo, że nie każdy jest świadom, jak je dobrać do zlecenia. Nasz sklep oferuje szeroki wybór kluczy hydraulicznych, aby każdy hydraulik (ale i każda "złota rączka") mógł dobrać idealny komplet narzędzi. 

Jak dobrać klucz hydrauliczny do zlecenia? 

Każda praca hydraulika wymaga indywidualnego dobrania narzędzi do zadania, jakie przed nami czeka. Każdy specjalista szybko rozwieje nadzieje amatorów na uniwersalny klucz do wszystkiego. Klucze hydrauliczne możemy podzielić na trzy główne grupy, które często omylnie użyczają swojej nazwy na jeden z kluczy hydraulicznych. 

Klucz nastawny 

Najczęściej stosowany przez hydraulików i chyba najbardziej znany spośród innych kluczy hydraulicznych. Jego cechy charakterystyczne to prosta budowa i regulowana szczęka, pomocna do śrub i nakrętek. 

Klucz szwedzki 

Jedyna różnica, jaką można znaleźć między kluczem szwedzkim, a nastawnym to ułożenie ramion. Te w kluczu hydraulicznym typu szwed posiadają swoją rękojeść o kształcie szczypiec. Idealnie sprawdzą się przy dokręcaniu przy rurach gwintowanych. 

Klucz typu żaba 

Idealny klucz hydrauliczny do rur o gładkiej teksturze, dzięki rowkowanej wewnątrz szczęce. Łączone z pomocą śruby szczęki, jak wszystkie klucze hydrauliczne są regulowane. 

Nasz sklep oferuje klucze hydrauliczne najwyższej jakości. Cieszące się dobrymi opiniami przez naszych klientów narzędzia, dostępne są w wielu rozstawach szczęk, aby można było dobrać klucz do wymagań indywidualnych. Nowe, wyprodukowane z bardzo trwałej stali chromowo-wanadowej i hartowane posłużą każdemu majsterkowiczowi na lata. Każdy z oferowanych przez nas kluczy posiada antypoślizgowe rączki, które bezpośrednio wpływają na komfort pracy. Słuchając potrzeb naszych klientów, w naszej ofercie znajdziesz również klucz stopniowy do śrubunków, który staje się niezbędnym narzędziem przy pracy z grzejnikami. Każdy, kto ceni sobie precyzję narzędzi i ich najwyższą jakość, która nie zawiedzie w trakcie pracy, znajdzie coś dla siebie. 

pixel