Zapisz na liście ulubionych
Stwórz nową listę zakupową

Ostrzałki

( ilość produktów: 7 )

Ostrzałka do noży o kompaktowych rozmiarach wykonana jest z najwyższej jakości materiałów. Ponadto jest oparta na mocnej oraz zwartej, solidnej konstrukcji, przez co ma za zadanie w głównej mierze zapewnić wydajne ostrzenie dłut, noży, nożyczek, widelców i strugów. Podstawa ostrzałki posiada cztery otwory umożliwiające jej właściwe przykręcanie, chociażby do blatu robotniczego. Duża moc i wysokie obroty tego urządzenia są gwarantem uzyskania pożądanych i optymalnych rezultatów pracy w każdych warunkach. 

Dostępne w sklepie Tooles ostrzałki są umieszczone w zestawach z różnymi adapterami - dzięki temu stają się bardzo uniwersalnym narzędziem do ostrzenia różnorakich narzędzi używanych w życiu codziennym. Pierwszy adapter to nakładka do ostrzenia wierteł o średnicy od trzech do trzynastu milimetrów, ponadto został wyposażony w mechanizm zapobiegający nierównemu ostrzeniu wiertła, przez co czubek tego urządzenia zawsze znajduje się idealnie na osi. Drugi adapter to nakładka do ostrzenia noży i nożyczek - trzystopniowy mechanizm ostrzenia i kształtowania danego ostrza. Pierwszy z nich wykańcza powierzchnię i wyrównuje ubytki, drugi tworzy właściwą powierzchnię, natomiast trzeci ostatecznie zaostrza dany przedmiot. Trzeci adapter to specjalna nakładka do ostrzenia dłut, hebli i noży tokarskich o szerokości od sześciu do pięćdziesięciu jeden milimetrów, posiadająca dodatkową regulację nachylenia kąta ostrzenia od dwudziestu do czterdziestu stopni. Towar posiada 24-miesięczną gwarancję, a także możliwość zwrotu towaru w ciągu 14 dni bez podania przyczyny. 

Ostrzałki w sklepie Tooles są bardzo łatwe do czyszczenia i posiadają wytrzymałe silniki indukcyjne, jak również stabilne i ciche napędy urządzenia, przez co zapewniają szybkie i bezproblemowe ostrzenie stalowych noży oraz scyzoryków. Najlepszej jakości tarcze szlifierskie o wysokiej trwałości i gradacji umożliwiają precyzyjne prowadzenie pod idealnym kątem ostrzenia, a mocne antypoślizgowe przystawki utrzymują urządzenie w miejscu podczas jego działania.  

pixel