Zapisz na liście ulubionych
Stwórz nową listę zakupową

Stojaki, Kobyłki

( ilość produktów: 21 )

Stojaki typu kobyłki są podstawą wyposażenia warsztatu samochodowego. Dzięki uniesieniu naprawianego samochodu możliwe jest swobodne dotarcie do wymienianych elementów, co znacznie ułatwia pracę.  

Kobyłki wykonane są z wytrzymałego materiału – grubej stalowej blachy i charakteryzują się solidną konstrukcją, dzięki czemu gwarantują stuprocentowe bezpieczeństwo osób, które z nich korzystają. Wyposażone są w zapadkowy mechanizm umożliwiający bardzo precyzyjne ustawienie wysokości na wielu poziomach i dostosowania do odpowiedniej wysokości, która może być zmieniana w zależności od potrzeb. 

Wyróżniamy podstawki kobyłki, które można obciążyć masą 3 lub 6 ton. Podpórki posiadają cztery nogi, co wzmacnia ich stabilność i wpływa na bezpieczeństwo podczas wykonywanych prac. Stabilność jest również wzmocniona przez zastosowanie szerokiego rozstawu nóg. 

Kobyłki są doskonałym wsparciem dla innego rodzaju podnośnika, który jest powszechniej używany, mianowicie dla lewarka. Perfekcja wykonania zapewnia solidność produktów, która przekłada się na trwałość użytkowania. Wysoki stopień wytrzymałości sprawdza się w intensywnych warunkach przemysłowych i serwisowych. 

Wysokie parametry techniczne sprawiają, że stojaki-kobyłki mogą być z powodzeniem wykorzystywane w innych dziedzinach niż motoryzacja, np. serwis, budownictwo, ogrodnictwo czy produkcja. Kobyłki znajdują zastosowanie wszędzie tam, gdzie występuje potrzeba skorzystania z rożnych wysokości. 

Stojak w postaci wózka do montażu silnika skrzyni obsługuje obciążenia do 450 kg. Podnośnik służy zarówno do montażu jak i demontażu silnika. Jego przydatność jest nieoceniona ze względu na wyposażenie w dwa koła stałe oraz dwa koła skrętne. Ta ostatnia para kół ułatwia transport i daje możliwość manewrowania w miejscu pracy bez ograniczeń, przy zapewnieniu stabilności w momencie osadzania silnika. Wysoce istotną zaletą jest obecność blokady, która zapobiega niekontrolowanemu obracaniu się podwieszonego elementu. Stojak posiada cztery regulowane uchwyty, za pomocą których można zamocować silnik. 

W warsztacie i nie tylko wykorzystać możemy także kobyłki podstawki, które umożliwiają precyzyjne ustawienie wysokości na wielu poziomach - wszystko dzięki mechanizmowi zapadkowemu. Oferowane w naszyym sklepie stojaki warsztowe mają różnych udźwig - do wyboru mamy kobyłki o maksymalnym obciążeniu do 3 i 6 ton. 

Zastosowanie naszych produktów znacznie wpływa na komfort pracy oraz przyczynia się do podniesienia bezpieczeństwa jej wykonywania. 

pixel