Zapisz na liście ulubionych
Stwórz nową listę zakupową

Pompowanie kół

( ilość produktów: 15 )

Zestaw naprawczy, który umożliwi nam pompowanie kół czy założenie koła zapasowego, jest niezbędnym wyposażeniem każdego samochodu. Jedną z ważniejszych składowych takiego zestawu jest sprawna pompka, która pozwoli na szybkie napompowanie uszkodzonego koła.  
 
Przy pompowaniu kół samochodowych mamy w gruncie rzeczy trzy rodzaje urządzeń, które warto kupić. Pierwszą, najbardziej gabarytową opcją jest zakup kompresora z pistoletem do pompowania kół. Sam kompresor daje wiele możliwości dzięki wymiennemu wyposażeniu, dlatego też jest bardzo przydatnym narzędziem warsztatowym. Warto jednak pamiętać, że mimo tego, że napompujemy nim każdą rzecz, nie zabierzemy go w podróż ze względu na gabaryty i zasilanie z gniazdka. 
 
Drugą opcją są pompki nożne. Oczywiście w ich przypadku wydajność działania jest dużo mniejsza i konieczne jest wykorzystanie własnych mięśni do pracy, plusem jest jednak fakt, że możemy ją zabrać w każdą podróż. Ponadto niepotrzebne jest nam żadne zasilanie zewnętrzne. 
 
Ostatnią możliwością są pompki zasilane z gniazdka samochodowego. Są to urządzenia bardzo często wykorzystywane przez zmotoryzowanych, jako element zestawu koła zapasowego. Dzięki temu, gdy podczas podróży niespodziewanie spadnie nam ciśnienie w oponach, możemy bardzo szybko je ustabilizować. 
 
Oczywiście wybór komfortowego rozwiązania to kwestia indywidualna i każdy wybiera produkt według własnych potrzeb. Kluczowe jest jednak, by kupić urządzanie dobrej jakości, które sprawdzi się w każdych warunkach i posłuży latami. Akcesoria do pompowania kół warto wozić ze sobą, nie zawsze znajdziemy się w zasięgu stacji benzynowej i dostępnego tam kompresora. 
 
Nasz sklep oferuje najwyższej jakości akcesoria do pompowania kół i każdy z pewnością znajdzie opcję idealną dla siebie. Można u nas znaleźć pompki nożne, pistolety do pompowania kół czy najwyższej klasy ciśnieniomierze do opon. Oferujemy wysokiej jakości sprzęty, które przydadzą się w wielu sytuacjach.

pixel