Jesteś na: Strona główna Przetwornice napięcia Zasilacze Awaryjne UPS

Zasilacze awaryjne to urządzenia, bez których nie sposób wyobrazić sobie sprawnego funkcjonowania wielu sektorów gospodarki. Wykorzystywane są m.in. dla zapewnienia ciągłego dopływu energii elektrycznej w serwerowniach czy systemach monitoringu. Zasilacze bezprzerwowe są niezbędne również w szpitalach, gdzie nawet krótkie odcięcie zasilania może okazać się tragiczne w skutkach. Zasilacz UPS (Uninterruptible Power Suply) jest także coraz częściej wybierany przez osoby prywatne, szczególnie te pracujące w trybie online. W sklepie Tooles prezentujemy szeroką gamę profesjonalnych zasilaczy awaryjnych do różnych zadań - zachęcamy do zapoznania się z naszą ofertą. 

Zasilacze bezprzerwowe line-interactive to jedne z najnowocześniejszych tego typu urządzeń. Zasilacz cechuje ergonomiczne działanie i niska podatność na awarię. Dodatkowo - będąc zmodernizowaną formą zasilacza offlinew przypadku zaniku zasilania z sieci, zapewnia błyskawiczne przełączenie poboru energii z akumulatora. Zasilacz line-interactive pełni zarazem funkcję antyprzepięciową - stabilizuje napięcie pobieranego prądu, w związku z czym sprawdza się również wtedy, gdy w sieci występują duże wahania napięcia. W naszym sklepie można znaleźć rozmaite nowoczesne zasilacze awaryjne, różniące się specyfikacją i kierunkiem zastosowania. 

Najistotniejsze parametry, które należy wziąć pod uwagę poszukując odpowiedniego zasilacza UPS, to moc skuteczna, moc pozorna oraz pojemność akumulatora. W zależności od tego, do jakich działań ma być przeznaczony - np. jako zasilacz do sieci domowej albo zasilacz UPS do kasy fiskalnej - potrzebna będzie stosowna wydajność urządzenia. Wśród dostępnych w Tooles artykułów można znaleźć m.in. zasilacze o mocy skutecznej 360 W i pozornej 600 VA, które sprawdzą się np. w pracy przy komputerze stacjonarnym podczas wahań napięcia w sieci (zapewniając ok. pół godziny działania). Posiadamy również zasilacze o wysokiej mocy - np. 1400W/2000VA - przeznaczone m.in. dla utrzymania ciągłości zasilania serwerów czy stacji roboczych. Gorąco zachęcamy do kontaktu, abyśmy mogli służyć fachową pomocą przy wyborze odpowiedniego rozwiązania. 

W przypadku zasilaczy UPS bardzo ważna jest również wygoda obsługi. Oferowane przez nas urządzenia wyposażone są np. w specjalne diody informujące o stanie zasilacza czy wyświetlacze LCD, na których w każdej chwili można sprawdzić najistotniejsze parametry. Dysponujemy także zasilaczami bezprzerwowymi, które można podłączyć do komputera czy zasilaczami przenośnymiZapraszamy do bliższego przyjrzenia się ofercie sklepu Tooles.