Jesteś na: Strona główna Przetwornice napięcia Reduktory napięcia

Dla zapewnienia właściwej i bezawaryjnej pracy zarówno pojedynczych urządzeń elektrycznych, jak i całych instalacji, np. instalacji fotowoltaicznej - niezbędne staje się użycie odpowiednich przetwornic napięcia. Przyrządy te, znane także jako konwertery mocy, przekształcają parametry energii elektrycznej dostarczanej ze źródła, tak, aby były one zgodne z wartościami wymaganymi przez dany odbiornik prądu. Uniwersalne regulatory i reduktory napięcia dostępne w sklepie Tooles to najwyższej jakości urządzenia, które sprawdzą się w rozmaitych sytuacjach. Można u nas znaleźć konwertery napięcia idealne do zasilania różnego rodzaju urządzeń, np. sprzętu RTV, AGD czy elektronarzędzi - oraz samochodowe przetwornice napięcia, zapewniające poprawne działanie radia czy sprzętu CB. Oferowane urządzenia, m.in. nowoczesne regulatory napięcia do fotowoltaikiczęsto wyposażone są w dodatkowe funkcje, ułatwiające obsługę i zapewniające ochronę instalacji. Zapraszamy do poznania naszej oferty, w której z pewnością znajduje się odpowiednie urządzenie. 

Stale zyskujące na popularności panele fotowoltaiczne to prosty sposób na uzyskanie niedrogiej oraz ekologicznej energii. Aby jednak instalacja fotowoltaiczna działała poprawnie, należy zastosować odpowiedni konwerter napięcia do paneli fotowoltaicznychTooles dysponujemy szeroką gamą regulatorów do fotowoltaiki, przeznaczonych do instalacji o maksymalnym prądzie ładowania od 10 A do 30 A. Urządzenia te, przekształcające napięcie 12 V/24 V, cechują się wysoką sprawnością pracy oraz zabezpieczają akumulator przed przeładowaniem i rozładowaniem. Wyświetlacz LCD pozwala na stałą kontrolę pracy urządzenia, a rozwiązania takie jak ochrona przed przegrzaniem czy włącznik zmierzchowy zwiększają bezpieczeństwo oraz wydajność działania. Zachęcamy do dokładnego przyjrzenia się specyfikacji poszczególnych produktów. 

W naszym sklepie można znaleźć również profesjonalne konwertery i reduktory napięcia, przeznaczone do różnych zadań. Poszukując odpowiedniego rozwiązania, należy przede wszystkim zwrócić uwagę na takie parametry jak maksymalne natężenie prądu wyjściowego, napięcie wejściowe i wyjściowe czy moc. Dysponujemy dwukierunkowymi konwerterami 230 V/110 V, m.in. 500 W, 2000 W czy 5000 W - oraz reduktorami samochodowymi od 200 W do 600 W, wśród których znajdują się zarówno urządzenia obniżające napięcie (z 24 V na 12 V), jak i podwyższające (konwerter 12 V/24 V). 

Przed dokonaniem zakupu należy zapoznać się z parametrami danego urządzeniaGorąco zachęcamy do kontaktu z namichętnie udzielimy fachowej pomocy przy wyborze najlepszego rozwiązania.