Zapisz na liście ulubionych
Stwórz nową listę zakupową

NA PREZENT

( ilość produktów: 30 )

Zestawy prezentowe dla fachowców wyselekcjonowano z dziesiątek produktów dostępnych w naszym sklepie. To zarówno wytrzymałe elektronarzędzia, jak i profesjonalne przyrządy ręczne, nadające się do pracy w warsztacie, garażu i w domu. Kategoria „na pezent” skraca czas potrzebny na wybór produktu, zapewniając zakup fachowego sprzętu w rozsądnej cenie. Narzędzia cenionych producentów dostępne są od ręki, dlatego ich dostawa przebiega sprawnie.

Sprzęty sprawdzą się w roli praktycznego podarunku dla majsterkowicza, elektryka, stolarza czy spawacza. W tej kategorii umieszczono produkty uniwersalne, niezbędne do wykonywania większości prac w domu i warsztacie. Ich wybór nie musi być więc dokonywany przez majsterkowicza, a każdą osobę szukającą podarunku na urodziny, święta czy jubileusz.  

Wśród wyselekcjonowanych zestawów na prezent znajdują się między innymi: 
klucze udarowe z regulacją na dokręcaniu, przeznaczone do prac w warsztatach domowych i profesjonalnych, 

  • zestawy kluczy nasadowych o uniwersalnym zastosowaniu, wykonane ze stali i odporne na ścieranie, 
  • zestawy wkrętaków i bitów z antypoślizgowymi uchwytami i magnetycznymi końcówkami
  • przetwornice napięcia prądu do zasilania urządzeń elektrycznych, z alarmem rozładowania akumulatora oraz automatycznym wentylatorem do chłodzenia, 
  • zestawy kluczy płasko oczkowych, w tym klucze torx, wygięte czy półotwarte do prac domowych i warsztatowych, 
  • wkrętarki oraz szlifierki z wygodnym uchwytem, dostępne w walizkach transportowych razem z kompletem nasadek, czy regulacją obrotów, 
  • maski spawalnicze z kasetą filtrującą, która ściemnia się automatycznie po rozpoczęciu spawania. 

Zawartość poszczególnych zestawów została szczegółowo opisana w zakładkach. Przed złożeniem zamówienia można sprawdzić, jakie elementy wchodzą w skład kompletu, z czego zostały wykonane, a także czy posiadają właściwości dodatkowe. Część z kluczy i wkrętaków posiada m.in. antypoślizgowy uchwyt czy magnetyczną końcówkę, pożądane w warsztacie fachowca. 

Wybrane zestawy kluczy nasadowych, płasko oczkowych oraz wkrętaków pakowane są w wytrzymałe walizki, wspomagające utrzymanie porządku w garażu. Towary zakupione w naszym sklepie podlegają gwarancji. W razie problemów wystarczy skontaktować się z nami oraz okazać dowód zakupu w postaci paragonu lub faktury. Dodatkowo nasi konsultanci chętnie pomogą w wyborze idealnego zestawu prezentowego dla fachowca. 

pixel