Jesteś na: Strona głównaBudownictwo i akcesoria Pistolety do malowania i tynkowania Pistolet do tynkowania i malowania 5L pneumatyczny (plastik) GEKO

Opis towaru


PISTOLET DO TYNKOWANIA I MALOWANIA 5L PNEUMATYCZNY (PLASTIK) GEKO

  • Uniwersalny pistolet pneumatyczny do malowania, tynkowania, gipsowania oraz piaskowania. Jest to nowsza wersja pistoletu wyposażona w zawór kulkowy (przy szybko-złączce), który umożliwia całkowite odcięcie powietrza podczas procesu malowania lub tynkowania.
  • Pistolet przeznaczony jest do malowania farbą emulsyjną, farbami klejowymi, do bielenia wapnem jak również do nanoszenia tynków akrylowych na docieplenia. Idealnie nadaje się do nanoszenia tynków, gładzi gipsowych, można nim robić fakturę czyli tzw. "baranka" na ścianie.
  • Pojemnik pistoletu zakryty jest do połowy co umożliwia malowanie sufitów bez stosowania żadnych dodatkowych kolanek, pokryw itp. rozwiązań.
  • Pistolet wykonany jest całkowicie z aluminium, więc jest lekki i wygodny w eksploatacji oraz łatwy w czyszczeniu i wytrzymały.
  • Dzięki zamontowanemu zaworowi kulkowemu pistolet może współpracować z małymi kompresorami (można odłączać powietrze).
  • Ciśnienie potrzebne do pracy pistoletu powinno wynosić około 2-4 atmosfer, w zupełności wystarcza sprężarka ze zbiornikiem 50L a nawet 24L.

 

 

 

BEZPIECZNY ZAKUP

Gwarancja 24 miesiące

Towar posiada 24 miesięczną gwarancję
Możliwość zwrotu towaru bez podawania przyczyny w ciągu 14 dni

Szczegóły


Ciśnienie powietrza 2-4 bar (max. 6 bar)
Dysza ze stali nierdzewnej
Pojemność zbiornika 5 l
Przepływ powietrza 300-400 L/min
Regulacja płynna, przepływu powietrza
Sposób podawania grawitacyjny
Średnica dyszy 4, 6, 8 mm
Średnica przyłącza 1/4"
W zestawie pistolet, dysze, zbiornik oraz złączka
Zawór kulkowy odcinający powietrze