Jesteś na: Strona główna Narzędzia i sprzęt warsztatowy

Proponujemy wyposażyć Państwa warsztat w niezbędne narzędzia warsztatowe. Na naszej stronie znajdą Państwo wszystko, co tylko potrzebne do każdego warsztatu. Posiadamy narzędzia do warsztatów samochodowych oraz narzędzia budowlane. W naszym sklepie każdy specjalista znajdzie to, co jest mu konkretnie potrzebne do wykonania każdej pracy i zlecenia.

Duży wybór narzędzi do warsztatów samochodowych

W naszej ofercie znajdą państwo szeroki wybór narzędzi wysokiej klasy do warsztatów samochodowych. Każdy szanujący się warsztat powinien posiadać podnośnik, dzięki któremu w sposób bezproblemowy można unieść pojazd i przystąpić do pierwszych oględzin. Wszystkie oferowane przez nas podnośniki są bezpieczne i posiadają niezbędne certyfikaty. W naszym sklepie znajdą Państwo podstawowe narzędzia, takie jak podstawki samochodowe oraz specjalistyczne żurawie warsztatowe. W ofercie mamy również podnośniki motocyklowe.

Niezbędne podstawowe narzędzia

Żaden warsztat nie jest w stanie obyć się bez podstawowych narzędzi takich jak klucze warsztatowe. Posiadamy ogromny wybór zarówno kluczy nasadowych, płaskich, oczkowych jak i dynamometrycznych. Zapraszamy do zapoznania się z ofertą kluczy imbusowych i uniwersalnych kluczy francuskich.

Dzięki odpowiednim narzędziom prace blacharskie nie będą żadnym problemem. Jeżeli brakuje czegoś w Państwa warsztacie, to na pewno my to mamy. Posiadamy szeroki wybór młotków, kowadeł i szczypiec blacharskich. Nie zapominamy o specjalistycznych urządzeniach, takich jak piaskarki i rozpieraki hydrauliczne. Wszystkie narzędzia warsztatowe mają wysoką wytrzymałość i gwarancję niezawodności.

Nie tylko narzędzia

Jeżeli chcą Państwo mieć porządek w swoim warsztacie, to proponujemy szeroki wybór szafek narzędziowych. Duży wybór różnej wielkości szafek sprawi, że każdy znajdzie coś dla swojego warsztatu. Wytrzymałe szafki w formie wózków pozwolą w swobodny sposób podjechać w wybrane miejsce bez potrzeby przenoszenia wszystkich narzędzi.

Naprawiając maszyny i pojazdy ważne są siedziska i leżanki, których nie może zabraknąć w warsztacie. Zasady BHP są bardzo ważne, więc po co leżeć na zimnej podłodze, skoro można wygodnie położyć się na leżance i wjechać pod naprawiany pojazd. Aby uchronić się przed bólami kręgosłupa, polecamy siedziska, taborety i maty robocze pod kolana. Zapewniamy, że wszystkie sprzęty przystosowane są do pracy w warunkach warsztatowych, wykonane są z najwyższej jakości materiałów i są bardzo wytrzymałe.

Zapraszamy do zapoznania się z całym asortymentem narzędzi warsztatowych, które ułatwią i usprawnią pracę w każdym warsztacie. Wszystkie zakupione towary można odebrać osobiście lub zamówić z dostawą pod wskazany adres. Dokładamy wszelkich starań, aby przesyłka była zrealizowana jak najszybciej, bez zbędnej zwłoki.