Jesteś na: Strona główna Budownictwo i akcesoria Narzędzia ręczne

Narzędzia ręczne, takie jak nitownice, zaciskarki czy nożyce do cięcia rur, to produkty przydatne każdej osobie, zajmującej się pracami remontowymi i montażowymi. W każdym domu warto posiadać przede wszystkim nożyk do tapet. To uniwersalny przyrząd, który umożliwia łatwe i precyzyjne cięcie tapet, tkanin, gumy, kartonu czy drewna. Jest wyposażony w łamane ostrza, które można dodatkowo wymieniać, przez długi czas zachowując wysoką skuteczność cięcia.

W naszym sklepie dostępne są także mocne nożyce do cięcia rur PCV PCW PP PE i PEX. Wykonane z trwałej stali, umożliwiają precyzyjne przecinanie rur o zróżnicowanej średnicy. Dzięki mechanizmowi zapadkowemu i wielostopniowemu posuwowi ostrza są one łatwe w użyciu i nie deformują opracowywanego materiału, pomagając w wygodnym i dokładnym prowadzeniu prac hydraulicznych i wykonywaniu instalacji sanitarnych lub grzewczych.

W naszej ofercie znajdują się również zaciskarki – prasy hydrauliczne. Są one niezbędne do trwałego łączenia rur PEX, AL i PEX PRO z użyciem złączy zaprasowywanych. Dostępne w sprzedaży gotowe zestawy cechują się uniwersalnym charakterem, pasując do większości popularnych systemów zaciskowych. Ich wymienne szczęki umożliwiają wykonywanie połączeń na rurach o pełnym zakresie średnic, zwiększając szybkość i staranność przygotowania każdej instalacji.

Z myślą o amatorach i profesjonalistach, chcących precyzyjnie łączyć elementy drewniane oraz płyty meblowe i wiórowe, w naszej ofercie umieściliśmy przyrząd do połączeń kołkowych. Ułatwia on wyznaczanie miejsc pod kołki, pozwalając na staranne wykonanie otworów zarówno na płaszczyznach, jak i ich krawędziach. Tulejki o różnych średnicach oraz możliwość pracy z płytami o zróżnicowanej szerokości sprawiają, że przyrząd ten jest niezwykle uniwersalny i praktyczny w czasie prac z drewnem i materiałami drewnopochodnymi.

Klienci zainteresowani łączeniem blach, tworzyw sztucznych, kształtowników czy wsporników mogą zakupić u nas nitownice ręczne. Są one wyposażone w głowice o kilku rozmiarach, umożliwiając wykonanie trwałych połączeń za pomocą nitonakrętek. W zestawie zawarte są również nitonakrętki, a dzięki wyprofilowanej, gumowej rękojeści – praca z tym urządzeniem jest niezwykle wygodna.

Planując remont silnika lub innych fragmentów pojazdu, a także prowadzenie różnego rodzaju prac ślusarskich, warto wyposażyć się w zestaw do naprawy gwintów. Zawiera on gwintowniki, wiertła i wbijaki oraz wkłady o różnych rozmiarach, pozwalając na trwałe i wygodne zastąpienie starych i zniszczonych gwintów nową wkładką.