Jesteś na: Strona główna Elektronarzędzia Wiertarki i wkrętarki Akcesoria i osprzęt

Wiertarka to jedno z najważniejszych elektronarzędzi nie tylko z uwagi na prostotę obsługi, ale również dzięki wysokiej funkcjonalności. Montaż odpowiednich elementów dodatkowych pozwala na przekształcenie tego urządzenia np. we wkrętarkę, szlifierkę czy frezarkę. Wszechstronne zastosowania wiertarek wykorzystywane są w różnego rodzaju pracach budowlanych. Urządzenie to stanowi również niezbędny element wyposażenia warsztatu, a także przynosi pomoc w domowych zajęciach. Aby w pełni wykorzystać możliwości, jakie oferuje wiertarka, konieczne jest użycie odpowiednich akcesoriów - w sklepie Tooles oferujemy szeroką gamę solidnych elementów osprzętu do wiertarek, które znajdują uznanie fachowców i użytkowników prywatnych. Zapraszamy do poznania naszego asortymentu. 

Jednym z podstawowych zastosowań wiertarki jest wiercenie otworów w różnego rodzaju materiałach - aby było to możliwe, konieczne są odpowiednie wiertła do wiertarki. W naszym sklepie proponujemy m.in. komplety narzędziowe, zawierające bogaty zestaw wierteł. Solidna i wygodna w użyciu walizka, w której znajdują się różnej długości wiertła do metalu, drewna czy betonu, będzie stanowić niezastąpioną pomoc zarówno dla fachowców, jak i amatorów majsterkowania. Zestawy narzędziowe, które oferujemy w Tooles, obejmują kilkaset elementów - oprócz wierteł, również różnorodne bity do wkrętarek 25 mm i 50 mmklucze nasadowe czy uchwyty.  

Posiadamy również profesjonalne zestawy akcesoriów, przeznaczone do konkretnych prac - m.in. pełne komplety bitów do wkrętarek, obejmujące bity płaskie i krzyżowe, bity typu gwiazda, bity inbusowe i wiele innych elementów, pozwalających na pracę ze wszystkimi rodzajami śrub. Można u nas znaleźć również zestawy wierteł Morsa do metalu, a także uniwersalne zestawy szlifierskieKomplety osprzętu szlifierskiego do drewna czy metalu, które oferujemy w Tooles, obejmują m.in. kółka polerskie i trzpienie, tarczki tnące, ostrzałki, wycinaki, papiery ścierne i wiele innych niezbędnych akcesoriów. 

Oprócz zestawów akcesoriów dysponujemy również pojedynczymi elementami. Można u nas znaleźć nożyce do cięcia blachy i plastiku, ułatwiające bruzdowanie przystawki na wiertarkę czy różnego rodzaju uchwyty do wkrętarek, samozaciskowe lub z grzechotką. Osprzęt do elektronarzędzi, który oferujemy w sklepie Tooles, to szeroki wybór najwyższej jakości akcesoriów, współgrających z różnymi typami wiertarek. Zachęcamy do dokładnego przyjrzenia się specyfikacji poszczególnych artykułów, a jeśli będzie potrzebna pomoc przy wyborze najlepszego rozwiązania - czekamy na kontakt.