Jesteś na: Strona głównaNarzędzia i sprzęt warsztatowy Zestawy do hamulców Zestaw do wyciskania tłoczków hamulcowych 22 elementy SILVER

Opis towaru


ZESTAW DO COFANIA - WYCISKANIA TŁOCZKÓW W CYLINDERKACH UKŁADÓW HAMULCOWYCH 22 ELEMENTY SILVER

ZESTAW UNIWERSALNY - PASUJE DO WIĘKSZOŚCI AUT

Profesjonalny, duży 22 elementowy zestaw do cofania / wyciskania tłoczków w cylinderkach układów hamulcowych, niezbędny przy naprawach pojazdów wyposażonych w hamulce tarczowe.
Zestaw przeznaczony jest dla każdego warsztatu samochodowego, gdzie pomaga przyspieszyć serwisowanie układów hamulcowych.

Zestaw pasuje do większości aut na rynku:
Audi, Fiat, Ford, Isuzu, Handa, Jaguar, BMW, Mercedes Benz, Mitsubishi, Nissan, Toyota, Renault, Volvo, Citroen, Opel, SAAB, GM i VW

  • W zestawie znajdują się dwie prasy (prawo i lewo skrętna), dwie różnego kształtu belki do zapierania prasy o siodło zacisku oraz 17 adapterów dostosowanych do wielkości tłoczków hamulcowych stosowanych w większości samochodów osobowych produkowanych na rynku europejskim oraz azjatyckim.
  • Niezbędny przy naprawach pojazdów wyposażonych w hamulce tarczowe.
  • Zestaw wykonany z wysokiej jakości stali, zapakowany w solidną plastikową walizkę.
  • Pokrętło wyposażone w magnetyczną końcówkę utrzymującą każdy adapter.
  • Doskonale sprawdza się przy pracy z tłoczkami ceramicznymi.

Zawartość zestawu

  • W zestawie znajdują się dwie prasy (prawo i lewo skrętna), dwie różnego kształtu belki do zapierania prasy o siodło zacisku oraz bogatej gamy adapterów. Precyzyjne spasowanie adaptera oraz tłoczka jest gwarancją prawidłowego wsunięcia tłoczka w cylinder zacisku hamulcowego. To z kolei zabezpiecza mechanika przed zacięciem i zakleszczeniem tłoczka w cylindrze.Pokrętło wyposażone jest w magnetyczną końcówkę, dzięki temu utrzymuje talerzyk odpowiadający danemu tłoczkowi w osi. Zestaw polecany do ogólno mechanicznych serwisów samochodowych.Doskonale sprawdza się przy pracy z tłoczkami ceramicznymi.
  • W zestawie (prezentowanym na liście) znajduje się dodatkowo adapter do tłoczka ‘10 NA 3 BOLCE DO AUT VW Z ELEKTRYCZNYM HAMULCEM POSTOJOWYM NIEDOSTĘPNY W INNYCH ZESTAWACH!

 

BEZPIECZNY ZAKUP

Gwarancja 24 miesiące

Towar posiada 24 miesięczną gwarancję
Możliwość zwrotu towaru bez podawania przyczyny w ciągu 14 dni

Szczegóły


Kod producenta 10609