Jesteś na: Strona głównaAkcesoria samochodowe Prostowniki, kable, przewody Urządzenie rozruchowe 1000A APA BULLY POWER PACK

Opis towaru


Urządzenie rozruchowe 1000A APA BULLY POWER PACK

Urządzenie rozruchowe zasilacz Bully 1000A do awaryjnego rozruchu - produkt niemiecki.
Wyposażony w przyszłościową technologię AGM (Absorbet Glass Mat), która umożliwia konfigurację ultra cienkich płytek w celach. Dzięki tej technologii urządzenie jest w stanie zapewnić ponad wystarczającą ilość amperów do rozruchu dużych silników. Ultracienkie akumulatory sprawiają, że „Bully” jest lekki w porównaniu do innych zasilaczy i może być łatwo transportowany.

Zasilacz Bully jest mocnym urządzeniem do awaryjnego rozruchu i może być używany do ciężarówek, samochodów, vanów i większości obciążeń 12V. Zasilacz pracuje również w bardzo niskich temperaturach.

Może służyć jako przenośne źródło prądu – wyposażony jest w 2 gniazda zapalniczki do którego możemy podłączyć urządzenia pomocnicze przy naprawie samochodów np. oświetlenie. Jest to urządzenie przenośne, nie potrzebuje podłączenia do zasilania 230 V aby odpalać samochody.

Zachwalany i polecany przez autokomisy, warsztaty samochodowe jak również przez taksówkarzy do awaryjnego odpalania samochodów. Jedno naładowanie urządzenia pozwala odpalić do 10 samochodów.

 

BEZPIECZNY ZAKUP

Gwarancja 24 miesiące

Towar posiada 24 miesięczną gwarancję
Możliwość zwrotu towaru bez podawania przyczyny w ciągu 14 dni

Szczegóły


Długość przewodów zacisków 0.8 m
Kod producenta 166443
Maksymalne obciążenie rozruchu 1000 A
Napięcie 12 V
Pojemność akumulatora 18 Ah
Przewód sieciowy 1.3 m
Waga 9.4 kg
Wymiary 310 x 200 x 290 mm
Komentarze

Artur MEGA PRODUKT - nigdy mnie nie zawiódł
2019-10-17
Mariusz Trochę toporny i ciężki, ale niezawodny i ratuje w potrzebie :)
2017-01-10