Jesteś na: Strona główna Elektronarzędzia Myjka ciśnieniowa

Myjka ciśnieniowa to przede wszystkim bardzo przydatny sprzęt, który umożliwia czyszczenie różnych dużych powierzchni. Mogą to być tarasy, balkony, schody itp., ale także samochody. Dlatego też myjki ciśnieniowe są urządzeniami uniwersalnymi. Mogą być dostosowane do każdego rodzaju sytuacji, umożliwiając bardzo skuteczne oraz szybkie i wygodne czyszczenie. Myjka ciśnieniowa charakteryzuje się pewnymi parametrami, mającymi znaczenia podczas wyboru odpowiedniej myjki.

Kiedy chcemy sprzątać większe powierzchnie, zwłaszcza te, które są wyjątkowo zabrudzone, to warto w takich przypadkach zastosować właśnie myjki ciśnieniowe. Jest to typ raczej małego AGD. Przede wszystkim to urządzenie będzie się sprawdzało w wielkich magazynach, powierzchniach biurowych, halach, a także podczas czyszczenia kostki brukowej, elewacji, ogrodzeń, garażu czy też przydomowych podjazdów. Myjka ciśnieniowa jest bardzo często używana przez kierowców korzystających z dwu- i jednośladów. Uniwersalne urządzenie, którym jest myjka pozwala więc na sprzątanie w przyjemny sposób różnych powierzchni. Przyspiesza to także pracę, dzięki czemu możemy zaoszczędzić wiele czasu.

Myjka ciśnieniowa umożliwia generowanie odpowiedniej siły natrysku wody pod wysokim ciśnieniem. Pozwala to na usunięcie zanieczyszczenia nawet z tych trudnych powierzchni. Myjki ciśnieniowe tego typu zazwyczaj pracują od 100 do 150 bar.

Wytwarzanie odpowiedniego natrysku jest możliwe za pomocą specjalnych pomp, stworzonych z odpowiedniego materiału na przykład z aluminium czy też mosiądzu. Woda może być dostarczana do urządzenia za pomocą sieci wodociągowej, oczka wodnego, stawu czy też deszczówki. Do zasilania urządzenia jest wymagana oczywiście energia elektryczna, dostarczana z gniazdka czy też innego źródła energii jak na przykład akumulator, silnik napędzany benzyną lub olejem napędowym.

W naszym sklepie dostępne są myjki wysokociśnieniowe pracujące w zakresie od 130 bar do 150 bar. Moc takiego urządzenia wynosi odpowiednio od 1600 W do 2000 W. Maksymalne ciśnienie tłoczenia to 9 Mpa lub 11 Mpa. Natomiast maksymalne ciśnienie zasilania wynosi 0,7 Mpa. W wartość zestawu myjek ciśnieniowych w naszej ofercie wchodzą także takie podzespoły jak, chociażby pistolet do myjki, wąż wysokiego ciśnienia (10 m), dysza turbo, dysza regulowana, złącze zasilania wodą, szybkozłącze, uchwyt pistoletu, a także przewodu. Urządzenie posiada również instrukcję obsługi oraz gwarancję na 24 miesiące na paragon i 12 miesięcy na fakturę. Myjki tego typu są wyposażone w mechanizmy bezpieczeństwa jak na przykład wyłączniki zasilania. Warto skorzystać z naszej oferty już dziś. Zapraszamy!